Le Cap Azur (MSU103)

  Francie, Azurové pobřeží, Saint Mandrier

Le Cap Azur (MSU103)

    Francie, Azurové pobřeží, Saint Mandrier
Původní cena
2 634 Kč/os

Cena od
2 487 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 804 534
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Le Cap Azur (MSU103)', 2-pokojový apartmán 43 m2. Světlý interiér, moderně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby, jídelním stolem a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm). Otevřená ložnice v nice s 1 x 2 lůžky nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, toustovač/topinkovač, varná konvice, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna s vanou, oddělené WC. Topení, klimatizace. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek, balkonový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo (kryté, 1 auto). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen. Hlásič kouře, hasicí přístroj. Rekreační objekt je jedním z typu domu nebo apartmánu. Vzhledem ke koronavirové situaci (COVID-19) byla v tomto rekreačním objektu přijata opatření k zajištění bezpečnosti hostů a zaměstnanců. Z tohoto důvodu může být využívání některých služeb a prostor omezeno či zakázáno.

Popis

Rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Le Cap Azur', postavené v roce 2018. 154 apartmány v rezidenci. 3 km od centra Saint-Mandrier-sur-Mer, 6 km od centra La Seyne-sur-Mer, 13 km od centra Toulon, v obytné čtvrti, 20 m od moře. Společné: pozemek 13 ha (oplocený) s rostlinami a květinami, bazén, vyhřívaný, oplocený (100 m2, sezónní dostupnost: 01.Dub.-15.Lis.). Venkovní sprcha, terasa, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, snídaňová místnost, přístup na internet, WiFi, sauna, tělocvična, masáže (extra), vířivka, výtah, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na možná (extra). Obchod 200 m, písečná pláž 'Les Sablettes' 20 m. Upozornění: animace v sezóně. Rezidence s elektrickou bránou. Fotografie domu jsou vzorové.

Základní cena zahrnuje

 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko
 • ERV storno pojištění
 • Parkovací místo v podzemním parkovišti
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

 • Kauce kreditní kartou Visa / Mastercard - 450.0 EUR paušál
 • Závěrečný úklid - 100.0 EUR
 • Poplatek z pobytu - 2.09 EUR za osobu/den
 • Pes (povolen max. 1) - 42.0 EUR
 • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 10.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Azurové pobřeží
 • Místo dle CK: Saint Mandrier

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 804 534
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Le Cap Azur (MSU103)
    Francie, Azurové pobřeží, Saint Mandrier

Původní cena
2 634 Kč/os

Cena od
2 487 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 804 534

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
14 922 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč