Le Clos d'Azur 2 (LMO139)

  Francie, Provence-Alpes-Côte d'Azur, La Motte en Provence

Le Clos d'Azur 2 (LMO139)

    Francie, Provence-Alpes-Côte d'Azur, La Motte en Provence
Číslo zájezdu: 1 805 375
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Le Clos d'Azur 2 (LMO139)', 3-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Účelně zařízeno: malý obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem a TV se satelitním vysíláním. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1x francouzským lůžkem. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, malá trouba, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, gril, elektrický kávovar). Koupelna s vanou a WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený malý pokoj s 1x francouzským lůžkem. Elektrické topení. Terasa 35 m2. Zahradní nábytek, elektrický gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička. Upozornění: nekuřácký dům.

Popis

Pěkné, útulné rekreační středisko 'Le Clos d'Azur'. 150 domů v rezidenci. 4 km od centra La Motte, 3 km od centra Le Muy, slunná poloha, v zeleni. Společné: pěkná, udržovaná zahrada s rostlinami a stromy, bazén (18 x 8 m velký, 01.05.-01.10.). Nepravidelný tvar, domek u bazénu, terasa, zahradní nábytek. Obchod 3 km, písečná pláž 'Fréjus' 24 km. Golfové hřiště (18 jamek) 500 m.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Elektřina
  • Závěrečný úklid
  • Poplatek z pobytu

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Prádlo (povlečení a ručníky)

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Provence-Alpes-Côte d'Azur
  • Místo dle CK: La Motte en Provence

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 375
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Le Clos d'Azur 2 (LMO139)
    Francie, Provence-Alpes-Côte d'Azur, La Motte en Provence

Cena od
2 619 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 375

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
10 476 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč