Le Ginestre

  Itálie, Lazio, San Polo

Le Ginestre

    Itálie, Lazio, San Polo
Původní cena
1 565 Kč/os

Cena od
1 478 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 486
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Le Ginestre', 4-pokojový apartmán 100 m2 v 1. patře. Účelně a rustikálně zařízeno: otevřený obývací pokoj s otevřeným krbem, jídelním stolem, TV, s plochou obrazovkou a klimatizací. 2x pokoj, každý pokoj s 2x lůžkem a s plochou obrazovkou. 1x dvoulůžkový pokoj s TV a s plochou obrazovkou. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, mraznička, gril). Koupelna se sprchou a WC. Klimatizace. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. 1 pes povolen.

Popis

Velmi komfortní selský dům 'Sabina Hills', renovovaný v roce 2008. 10 apartmánů v rezidenci. 60 km od centra Roma, klidná, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek, přírodní zahrada, bazén (150 cm hluboký, 01.01.-31.12.). K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení. V rekreačním zařízení: sauna, vířivka, k dispozici jízdní kola (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Polopenze na možná na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 800 m, supermarket 3 km, obchodní centrum 1 km, autobusová zastávka 300 m, železniční stanice 'Stimigliano' 8.5 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 1.5 km, jízdárna 50 m. Upozornění: Fotografie domu jsou vzorové. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základní cena zahrnuje

 • Klimatizace
 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let)
 • Náklady na energii
 • Topení
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Pes
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

 • Vratná kauce v hotovosti - 100.0 EUR paušál

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Lazio
 • Místo dle CK: San Polo

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 486
dnes 8–17 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Le Ginestre
    Itálie, Lazio, San Polo

Původní cena
1 565 Kč/os

Cena od
1 478 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 486

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
8 868 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč