Termín:
24. 3. – 31. 3. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
2 058  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis ubytování

5-pokojový dům 160 m2 na 3 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout. Vstup na zahradu. Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). (přikré schodiště) 1x velký pokoj s 1x dvoulůžko (160 cm). Ve 2. patře: 1x zkosený dětský pokoj s 3x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Velká zahrada 500 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). Nádherný výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.

Popis

Bourg-Archambault 10 km od Montmorillon: Pěkný, komfortní rodinný dům Le Jardin de Timothee", obklopen loukami a poli. Na kraji obce, 6 km od centra, klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká, pěkná zahrada 400 m2 (oplocená) s trávníkem a květinami, bazén (nezapuštěný) (7 x 3 m, hloubka 120 cm, 18.05.-30.09.) s vnitřními schůdky. Ping-pong. Cena za topení se platí na místě. Příjezd (1 km přírodní cesta). (6 schodů). Parkovací místo na pozemku. Obchod 10 km, supermarket 10 km, restaurace 10 km. Golfové hřiště 7 km, tenis 7 km. Atrakce v blízkosti: Futuroscope, le Château des Aigles de Chauvigny, Parc de Belle vue, centre nautique a Lathus, Vivarium de Trimouille, Abbaye Romane. Turistické oblasti Montmoriilon et autres. Pozor prosím: auto doporučeno. Zvířata v sousedství.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let)
  • Závěrečný úklid
  • Dětská vysoká židlička
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 EUR paušál
  • Malé domácí zvíře - 50.0 EUR za týden

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: údolí Loiry
  • Místo dle CK: Montmorillon

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.