LE MERIDIANE

Itálie, Toskánsko, Siena

LE MERIDIANE

  Itálie, Toskánsko, Siena
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

rezidence je zrekonstruovaná původní usedlost pocházející ze 17. století. Leží nedaleko centra významného historického města Siena.

Ubytování

apartmány jsou pěkně a stylově zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #AB2:(max. 2 osoby)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #D8A: (max. 4 dospělí + 2 děti do 12 let)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, ložnice se dvěma lůžky a otevřeným podkrovím s rozkládacím dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, 3x SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #A3A:(max.2 dospělí + 1 dítě do 12 let)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a dalším lůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #B3B: (max. 2 dospělí + 1 dítě do 12 let)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #B4A: (max. 2 dospělí + 2 děti do 12 let)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #B4B: (max. 2 dospělí + 2 děti do 12 let)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, 2x SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #C5A: (max. 4 dospělí + 1 dítě do 12 let)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #C5B: (max. 4 dospělí + 1 dítě do 12 let)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s krbem a rozkládacím lůžkem, kuchyně, SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #C6A: (max. 4 dospělí + 2 děti do 12 let)/# dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyně, 2x SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení. #D6B: (max. 6 osob)/# tři ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, TV, telefon. Možnost venkovního posezení.

Postýlka

na vyžádání, 25 €/týden.

Služby

zahrada, bazén (12 x 6m), společenská místnost s Wi-Fi, místnost se stolním tenisem, posezení s krbem, pračka (za poplatek). V případě zájmu možnost ochutnávky olivového oleje s certifikovaným someliérem (10 €/osoba, 1,5 hod., 2-10 osob, v angličtině).

Parkování

u rezidence- venkovní parkoviště nebo garáž (zdarma).

Vzdálenost od centra

500 m (nejbližší obchod), centrum 1500 m.

Zvíře

nepovoleno.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu).

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa
  • cca 2,50 €/osoba/noc (max. 6 nocí)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČ 25574680.
Lokalita dle pořadatele: Toskánsko, Siena

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 007 664
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

LE MERIDIANE
  Itálie, Toskánsko, Siena

Cena od
4 064 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 007 664

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
11 390 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč