LEGENDARY PORTO HOTEL

  Portugalsko, Norte, Porto

LEGENDARY PORTO HOTEL

    Portugalsko, Norte, Porto
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel má naprosto ideální polohu, najdete ho v srdci Porta, v blízkosti národního divadla Sao Joao. Z hotelu není daleko ani do vinných sklípků s výborným Portským vínem.

Vybavení hotelu

Klientům je k dispozici recepce, půjčovna aut, směnárna, wifi připojení k internetu (za poplatek), konferenční místnost, výtahy, restaurace.

Vybavení pokoje

Každý ze 116 pokojů má vlastní koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, TV se satelitem, telefon s přímou volbou, minibar a vlastní trezor. Hotel disponuje také pokoji pro nekuřáky a handicapované hosty.

Stravování

Snídaně

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu linkovými lety Praha – Porto – Praha v nejnižší knihovací třídě
  • zvolený počet nocí s uvedenou stravou
  • privátní transfery letiště – hotel – letiště

Základní cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
  • příplatek za vyšší knihovací třídu, bude-li v době objednávky zájezdu kalkulovaná cena vyprodaná
  • turistickou taxu 2,-Eur/os/den - platí pro osoby starší 13let - platba v hotelu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Snail Travel, IČ: 28481020. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Porto
  • Místo dle CK: Porto

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 664 413
dnes 8–18 h

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

LEGENDARY PORTO HOTEL
    Portugalsko, Norte, Porto

Cena
15 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 664 413

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 490 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
225 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
174 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 3 dny
0
700 Kč