Lido di Jesolo hotel Bolivar

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

5/5

Lido di Jesolo hotel Bolivar

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájezdu: 2 259 412
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami.
Poloha: kvalitní hotel se zářivě bílými interiéry a s bazénem leží v blízkosti centra Lido di Jesolo v blízkosti náměstí Piazza Marina, na největší evropské přímořské promenádě s mnoha bary, restauracemi, obchody. V blízkosti cca 500 m se nachází aquapark Aqualanda. Písečná pláž je vzdálená 70 m od hotelu..

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek se sociálním zařízením, balkonem, satelitní TV, lednička, fén. Klimatizace na vyžádání za příplatek. Jednolůžkové pokoje jsou bez balkonu.

Kratší pobyty lze vyžádat.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu - výběr a la carte + salátový bufet.

Vybavení

bazén, restaurace, Wi-Fi v hotelové hale zdarma, stylový bar, zahrada, parkoviště, výtah. Plážový servis: 1 slunečník + 1 lehátko + 1 židle.

Program

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za osobu na 8dní/7nocí, polopenzi, plážový servis, parkování do vyčerpání míst, dětskou postýlku na vyžádání.

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu (cca 1.30€ / osoba od 12 let /den) – platba na místě, příplatek za klimatizaci 1 830 Kč/pokoj/ 7nocí. Kratší pobyty na vyžádání.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Lido di Jesolo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Bolivar Hotel ***
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: 70 m
Všechny zájezdy do  Bolivar Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 259 412
dnes 10–17 h

Hodnocení

5/ 5 4 recenzí


Monika srpen 2019
Hotel Bolivar. Bezvadný... celá recenze


Jaroslav červenec 2018
Dovolená. Maximální spokojenost! Jediná výhrada k rozvozu do hotelů přímo na místě. Velmi nepříjemné bylo několikeré vystupování z autobusu ... celá recenze


Petr červenec 2014
Bolivar. Spokojenost.Pokoje čisté, balkon, bazen - vše super.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Lido di Jesolo hotel Bolivar
  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
12 230 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 259 412

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 230 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč