Lido di Jesolo, hotel Miami

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

5/5

Lido di Jesolo, hotel Miami

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájezdu: 2 259 060
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnácti kilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Hotel se skládá ze 2 budov, mezi nimi je sluneční terasa a bazén. Leží v samém středu letoviska v blízkosti náměstí Piazza Auror – přibližně 50 metrů od největší pěší promenády v Evropě s množstvím restaurací, barů a obchodů vyhlášených značek, cca 150 m od písečné pláže. V blízkosti je také vodní zábavný park Aqualandia Aquapark - zábava pro děti i pro dospělé.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (i formou paland) se sociálním zařízením, balkonem, satelitní TV, klimatizací – za příplatek, trezorem a malou ledničkou.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

Vybavení

recepce, výtah, restaurace, bar, Wi-Fi v celém hotelu, terasa, bazén pro dospělé i pro děti, možnost zapůjčení kol, parkoviště.

Program

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za osobu na 8dní/7nocí, polopenzi, plážový servis, dětskou postýlku - na vyžádání.

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu (cca 1 € / osoba od 12 let /den) – platba na místě. Příplatek za jednolůžkový pokoj: Kč 2 500/7 nocí. Příplatek za klimatizaci: Kč 1 810/pokoj/pobyt – platba v cestovní kanceláři.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Lido di Jesolo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Miami ***
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: 250 m
Všechny zájezdy do  Hotel Miami

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 259 060
dnes 8–18 h

Hodnocení

5/ 5 2 recenzí


Petr září 2019
Hotel Miami. Po úvodním problému s bezbariérovým pokojem se vše vyřešilo, podpora na telefonu vše za nás vyřídila. Italové neradi něco řeší a k... celá recenze


barny červen 2014
Super vše. výborné... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Lido di Jesolo, hotel Miami
  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
12 880 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 259 060

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 880 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč