Lido di Jesolo, hotel President

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

5/5

Lido di Jesolo, hotel President

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájezdu: 2 042 249
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Poloha: hotel leží v klidné části Lido di Jesolo na pěší zóně, 70 m od písečné pláže. Praha - Lido di Jesolo 800 km, Brno - Lido di Jesolo 720 km.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek se sociálním zařízením, balkonem, satelitní TV, klimatizací, fénem, trezorem.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

Vybavení

recepce, WiFi v hotelové hale zdarma, bar, terasa, bazén pro dospělé i pro děti, jacuzzi, možnost zapůjčení kol, parkoviště, výtah.

Doporučujeme návštěvu malebného městečka Caorle s historickým centrem - původně rybářská vesnička. Benátky: město postavené na mnoha ostrůvcích oddělených sítí kanálů. Pro děti : Aquapark Lido di Jesolo - plný tobogánů a atrakcí pro děti i dospělé.

Široké možnosti vodních sportů, půjčoven kol, čtyřkolek, mini golfu, tenisu, trampolín, dětských parků s různými atrakcemi jako mini káry, vodní čluny, dále herny pro děti i dospělé. Restaurace s italskou a mezinárodní kuchyní, bary, diskotéky, obchody a butiky.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na 8 dní/7 nocí s polopenzí, Wi-Fi.

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu: 1.30 €/osoba nad 12 let/den - platba na místě.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Lido di Jesolo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel President ***
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Hotel President

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 042 249
dnes 8–18 h

Hodnocení

5/ 5 2 recenzí


Jaro září 2016
Krásná posezónní dovolená. Hotel na konci rušné ulice , pláž 2 minutky , široká , blízko majáku a ustí řeky , pozvolný vstup do moře , denně uklid pláže . ... celá recenze


hsv červenec 2016
Hotel Prezident - Lido di Jesolo. Velmi příjemný pobyt - hotel celkem zachovalý, parkování buď přímo u hotelu, nebo na parkovišti za hotelem přes ulici - v ceně. Po... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Lido di Jesolo, hotel President
  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
11 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 042 249

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč