Lido di Jesolo, hotel Rex

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

1/5

Lido di Jesolo, hotel Rex

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájezdu: 2 258 491
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšími živoucími letovisky k takzvané Benátské riviéře. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami.

Sympatický hotel REX s rodinnou atmosférou leží v klidné okrajové části Lido di Jesolo, k promenádě je vzdálenost cca 90 m, 50 m od písečné pláže.
Od akvaparku Aqualandia je vzdálen 700 m.

Ubytování

jednolůžkové pokoje jsou bez balkonu, dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek se sociálním zařízením, balkonem, satelitní TV, klimatizací, trezorem, ventilátorem. Dětská postýlka na vyžádání: za poplatek.

Stravování

polopenze - snídaně formou jednoduchého bufetu, večeře výběr z menu + salátový bufet.

Vybavení

recepce – 24 hodin denně, klimatizovaná restaurace, WiFi v hotelové hale zdarma, bar, terasa, možnost zapůjčení kol, soukromá pláž, parkoviště, výtah.

Plážový servis:

1 slunečník, 1 lehátko + 1 křeslo.

Program

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za osobu na 8dní/7nocí, polopenzi, plážový servis, parkování do vyčerpání míst, další možnost parkování ve vzdálenosti 400 metrů.

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxa ( 0.90 € / osoba od 12 let /den) – platba na místě. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek Kč 1.360/pobyt vč. stravování - platba v cestovní kanceláři, možnost plné penze (obědy) za příplatek Kč 2.040/osoba/pobyt. Domácí mazlíček na vyžádání povolen – menší rasa. Doprava: Kč 2.500.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Lido di Jesolo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Rex **
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: 100 m
Všechny zájezdy do  Hotel Rex

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 258 491
dnes 10–17 h

Hodnocení

1/ 5 1 recenzí


Helena červen 2012
Červen 2012. Samozřejmě jsme se těšili. Prožili jsme parádní týden, ale ne zásluhou ubytování nebo majitelů hotelu.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Lido di Jesolo, hotel Rex
  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
11 680 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 258 491

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 680 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč