Linta Hotel Wellness

  Itálie, Benátsko, Asiago

Linta Hotel Wellness

    Itálie, Benátsko, Asiago
Původní cena
15 960 Kč/os

Cena
14 364 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 046 517
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Vybavení

vířivka, parkoviště, garáž, wi-fi, výtah, pes povolen, fitness, sauna, wellness, polopenze,

Popis

Linta Hotel Wellness & SPA leží v kopcích uprostřed zeleně, nedaleko městečka Asiago. Pro hosty je k dispozici recepce, restaurace a bar, zdarma posilovna, venkovní parkoviště zdarma (do obsazení) a garáže za poplatek.
Hotelové Wellness & Spa (za poplatek, u pobytů na alespoň 7 nocí jsou 2 vstupy v ceně) nabízí finskou a bio saunu, turecké lázně, solnou místnost, tropickou sprchu, vnitřní bazén, venkovní jacuzzi, Vstup pouze pro osoby od 16 let.
Stravování formou polopenze - snídaně formou bufetu a servírované večeře (nápoje nejsou zahrnuty v ceně).
Pobyt s malým psem (max. do 15 kg) je povolen za poplatek cca 25 €/den (na vyžádání při rezervaci).

Superior + HB double(2)

dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou, TV, trezor, za poplatek minibar. Některé pokoje mohou mít balkon (nelze vybrat předem).

Vzdálenost k moři: 130000[m]

Základní cena zahrnuje

Cena Superior + HB double(2) zahrnuje:
    polopenze, povlečení, ručníky,

Základní cena nezahrnuje

Cena Superior + HB double(2) nezahrnuje:
  • Povinné poplatky: pobytová taxa,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Italieonline, IČ: 27614140. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Asiago

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 046 517
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Linta Hotel Wellness
    Itálie, Benátsko, Asiago

Původní cena
15 960 Kč/os

Cena
14 364 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 046 517

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 364 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč