Linta Wellness Hotel & Spa: Rekreační pobyt 7 nocí

  Itálie, Benátsko, Asiago

Linta Wellness Hotel & Spa: Rekreační pobyt 7 nocí

    Itálie, Benátsko, Asiago
Původní cena
12 040 Kč/os

Cena
11 438 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 343 196
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Linta Wellness Hotel & Spa

Hotel Linta Wellness & Spa **** leží uprostřed malebné přírody na náhorní plošině Asiago (Vicenza). Nabízí panoramatické výhledy do okolí, moderní interiéry, venkovní bazén, prostorné wellness centrum s vnitřním bazénem a saunovým světem, fitness centrum, restauraci a bar.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat ve dvoulůžkových kompletně zrekonstruovaných pokojích Superior. Část pokojů má balkon. Ke standardní výbavě patří koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, televize, trezor, minibar, telefon a WIFI.

Gastronomie

V hotelové restauraci se připravují speciality místní i mezinárodní kuchyně. V ceně zájezdu je snídaně formou bufetových stolů. Za příplatek je možné objednat polopenzi. Večeře v rámci polopenze je servírovaná a bez nápojů. Snídaně se podávají od 7:30 do 10:00 a večeře od 19:30 do 21:00. Na skleníčku osvěžujícího nápoje láká hotelový bar, který je otevřen denně od 9:30 do půlnoci.

Wellness centrum

Součástí hotelové nabídky je moderní wellness centrum pěti smyslů (Five Senses Wellness & Spa) o rozloze 2000 m2.  Najdete zde tři části: saunový svět se vstupem bez plavek (dvě sauny, parní lázeň, vířivka, solná komora, ledopád, sprchy a odpočinková zóna), saunový svět se vstupem v plavkách tzv. Bikini Internal Area (finská sauna, bio sauna, zážitkové sprchy, vnitřní bazén s vířivkou a vodopád) a venkovní část s vyhřívanou vířivkou, finskou saunou, sprchou a soláriem.  Vstup do wellness centra je za příplatek a není povolen osobám mladším 16 let.

Hotelové služby

Dále se v hotelu nachází 24hodinová recepce, možnost platby kartou, výtah, úschovna lyží, fitness centrum s panoramatickým výhledem na hory a internetové připojení WIFI.

Zvířata

Zvířata do 15 kg jsou v hotelu vítána. Za pobyt s domácím mazlíčkem se účtuje poplatek ve výši € 25,00. Poplatek se hradí na místně na recepci.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat zdarma před hotelem nebo za poplatek v hotelové garáži.

Destinace

Asiago / Vicenza je menší město v provincii Vicenza v regionu Veneto na severovýchodě Itálie. Leží poblíž hranice mezi regiony Veneto a Trentino-Alto Adige/Südtirol v podhůří Alp, přibližně stejně daleko od Trenta na západě a Vicenzy na jihu.

Altopiano di Asiago (náhorní plošina Asiago) je osídlena od nepaměti a místní obyvatelé zde stále mluví svým vlastním jazykem, tzv. cimbro - podobným němčině. Provinzie Vicenza, známá také jako Altopiano di Asiago je doslova turistickým rájem. Najdete zde nádherou krajinu s rozlehlými alpskými loukami, lesy a níže v údolích rychle tekoucími řekami. Všechna tato místa jsou ideální pro různé typy sportovních aktivit. Na "Altopiano di Asiago" (náhorní plošině Asiago) se nachází centrum extrémních sportů "Team Sport Emozione", které nabízí bungee jumping, rafting nebo skoky padákem.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování, 7x snídaně formou bufetových stolů, 2x vstup do wellness centra, vstup do fitness centra, parkování, WIFI

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Asiago

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 343 196
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Linta Wellness Hotel & Spa: Rekreační pobyt 7 nocí
    Itálie, Benátsko, Asiago

Původní cena
12 040 Kč/os

Cena
11 438 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 343 196

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
0
11 438 Kč
1. dospělá osoba na pevném lůžku
0
17 157 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč