Termín:
22. 10. – 31. 10. 2017
Počet dní:
10 (ne – út)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poznámka

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poloha

Luxusní komplex Little Polynesian Resort se nachází na jižním pobřeží ostrova na dlouhé bílé pláži Tikikaveka, která je lemována palmami. V okolí resortu se nachází několik menších místních obchodů. Vzdálenost od golfového hřiště 8 km.

Vybavení hotelu

Zažijte ztělesnění polynéského luxusu s překrásnou pláží. Romantika tradiční polynéské architektury je přímo stvořena k pohodlí v těchto moderně zařízených obydlích. Tradiční akcenty jako jsou například ibišek, kokos a doškové střechy zde přímo zapadají do prostředí místního ráje. Hotel má k dispozici pouze 14 bungalovů, což zaručuje velmi klidné prostředí s maximálním soukromým. Klienti zde mohou využít služeb například místní recepce, restaurace, baru anebo bazénu.

Vybavení pokoje

Little Polynesian Resort nabízí dva typy ubytování. Over Beach Area bungalovy slibují nekonečný výhled na tyrkysové vody laguny s jemným a uklidňujícím zvukem vln, zatímco vůně tropických květů vyplňuje vzduch kolem Pia Tiare , neboli zahradních bungalovů. Plážové i zahradní bungalovy jsou vybaveny stropním ventilátorem, TV, minibarem, kuchyní s jídelním koutem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, koupelnou s WC, venkovní masážní vanou, sprchou a terasou.

Stravování

Stravování formou tropických snídaní servírovaných do pokoje s možností dokoupit večeře.

Pláž

Pláž se sněhově bílým pískem se nachází přímo u resortu.

Sport a zábava

půjčovna aut a skútrů, kánoe k dispozici zdarma, šnorchlování v laguně, potápění, rybaření a možnost výletů

Poznámka

Hotel nepovoluje děti mladší 15 let!

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

* leteckou přepravu Praha - Cookovy ostrovy (Rarotonga) - Praha * transfer z/na letiště * 7,9,12 nocí ve vybraném typu pokoje se snídaní * uvítací koktejl * vybavení pro šnorchlování a pádlovací prkna * asistenční služby partnerské kanceláře v angličtině

Základní cena nezahrnuje

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Snail Travel International, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Cookovy ostrovy
  • Místo dle CK: ostrov Rarotonga
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Little Polynesian ****+
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže


LITTLE POLYNESIAN RESORT (jen pro dospělé) *****

Číslo zájezdu: 716159
Cookovy ostrovy, Rarotonga