Londýn a Harry Potter

Velká Británie, Anglie, Londýn

Londýn a Harry Potter

  Velká Británie, Anglie, Londýn
Číslo zájezdu: 2 340 348
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Trasa

LONDÝN - PICADILLY - CHINA TOWN - SOHO - WESTMINSTER - BUCKINGHAM PALACE - HYDE PARK - TOWER - TOWER BRIDGE - WAENER BROSS STUDIO

1. den

Odpoledne nebo večer odlet z Brna dle letového řádu, přílet do Londýna. Transfer autobusem z letiště do hotelu, ubytování.

2. den

Po snídani odjezd městskou dopravou do centra a pěší prohlídka: Piccadilly - obchodní i společenské centrum města s přilehlými obchodními ulicemi, Trafalgarské náměstí s budovou Národní galerie, kostelem sv. Martina i známým památníkem admirála Nelsona obklopeným fontánami, procházka kolem Horse Guards, sídla královské jízdní gardy i kolem Downing street s tradičním sídlem britského ministerského předsedy až k řece Temži s nádherným panorama budovy Parlamentu s věží Big Ben. Dále návštěva Westminsterského opatství a procházka parkem St. James k Buckinghamskému paláci, sídlu britské královské rodiny, kde je možno některé dny sledovat slavnostní výměnu stráží. Odpoledne možnost návštěvy některého z četných londýnských muzeí nebo procházky v krásných parcích Hyde Park nebo v Kensingtonských zahradách a individuálně možnost návštěvy Kensingtonských muzeí. Večer návrat městskou dopravou do hotelu.

3. den

Po snídani odjezd městskou dopravou do centra k mostu Tower Bridge. Možnost návštěvy mostních věží a pokračování na prohlídku pevnosti Tower s anglickými korunovačními klenoty nebo pro milovníky historických lodí možnost prohlídky válečného křižníku Belfast zakotveného na řece Temži. Okolo poledne odjezd do studií Warner Bros Studio v Leavesdeanu, kde se budete moci seznámit s místy, na nichž se natáčela filmová série o Harrym Potterovi. Poznáte zákulisí natáčení, prohlédnete si kostýmy i některá známá místa, jako je Bradavická hala, Brumbálova pracovna, Chroptící chýše apod. Večer pěší prohlídka centra s neopakovatelnou podvečerní atmosférou: Trafalgarské náměstí, China town, čtvrť Soho. Návrat městskou dopravou do hotelu.

4. den

Dle letového řádu transfer na letiště a odlet z Londýna do Brna

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Brno–Londýn–Brno, letištní taxy a odbavení letu s příručním zavazadlem,  transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět, 3× ubytování v Londýně ve 2–3* hotelu se snídaní, průvodcovské služby.

Základní cena nezahrnuje

Příplatky

odbavení zavazadla do 20 kg - 1 600 Kč/zavazadlo, 1lůžkový pokoj - 2 700 Kč, Warner Bross studio - vstup dospělý -1 720 Kč, děti 5-14.99 let - 1 390 Kč, děti do 5 let zdarma.

Cena nezahrnuje

dopravu v Londýně. Předpokládaná částka na vstupy a dopravu v Londýně 80 GBP.

Informace o zájezdu

Pořadatel: ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Londýn
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 340 348
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

Londýn a Harry Potter
  Velká Británie, Anglie, Londýn

Cena
15 970 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 340 348

Zájezd

osoba
2
15 970 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
165 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
102 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
202,5 Kč