Termín:
15. 2. – 18. 2. 2019
Počet dní:
4 (pá – po)
Počet nocí:
3
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Program
1. den

Odlet z Prahy v brzkých ranních hodinách, přílet do Londýna, transfer na hotel. Návštěva Britského muzea (jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších muzeí světa, exponáty z antického Řecka, starověkého Egypta - Rosettská deska, egyptské mumie a další úžasné předměty dovezené z více než 600 zemí světa). V podvečer procházka po slavných ulicích Oxford Street či Regent Street, možnost nákupů. Návrat na hotel či posezení u piva v nedalekém pubu.

2. den

Po snídani přesun do centra Londýna. Prohlídka oblasti Westminster; uvidíme nejznámější náměstí Trafalgar Square, ulici Whitehall se slavnou ulicí Downing Street (sídlo britského ministerského předsedy), Westminsterské opatství (místo korunovace králů), Houses of Parliament (sídlo Dolní a Horní sněmovny), hodinovou věž se zvonem Big Ben. Pro zájemce možnost návštěvy parlamentu (nutno objednat předem v CK). Během prohlídky uvidíte nejstarší dochovanou část parlamentu Westmister hall, a slavnou Sněmovnu lordů a Dolní sněmovnu. Poté procházkou přes St James park přejdeme k Buckingham Palace, sídlu britské královny. V odpoledních hodinách možnost návštěvy Churchillova válečného kabinetu, komplexu podzemních místností odkud Winston Churchill vedl válku. Případně individuálně návštěva muzea voskových figurín Madame Tussaud’s s projekcí 4D. Den zakončíme na Piccadilly Circus. Návrat na hotel, nocleh.

3. den

Po snídani se vydáme do centra Londýna. Prohlídka oblasti City, pevnost Tower of London (zde k vidění mimo jiné korunovační klenoty). Procházka kolem Temže přes nejvíce fotografovaný most Tower Bridge, kolem lodě HMS Belfast, Shakespearova divadla The Globe, přes most pro pěší Millenium Bridge ke katedrále sv. Pavla. Poté pro zájemce vyhlídkový let na obřím otáčivém kole London Eye a projekce 4D.

4. den

Po snídani individuální volno k nákupům. Případně s průvodcem výlet na Greenwich (jízda plně elektrizovaným vláčkem DLR bez řidiče), návštěva Národního námořního muzea, uvidíme loď Cutty Sark, a navštívíme Královskou observatoř, kde se nachází nultý poledník (jednou nohou pak můžete stát na východní polokouli a druhou na západní). Poté návrat k hotelu. Odjezd v odpoledních hodinách na letiště, návrat do Prahy. Vstupné do interiérů Parlamentu a do Churchillova válečného kabinetu je nutné objednat předem. Na místě již většinou nelze koupit. V případě zájmu nás neváhejte co nejdříve kontaktovat. Předběžné ceny vstupného: Parlament 20,50?, Válečný kabinet 21?, Muzeum Madame Tussaud’s cca 35?, Tower of London cca 26,80? , London Eye 24,30?, celodenní jízdné 8,10-12,30 ?/den, (Vstupné bude zajištěno dle aktuálních možností pro zájemce dopředu – CK bude zájemce informovat o možnostech). Podmínky pro vstup občana ČR na území Velké Británie. Změna programu v důsledku nečekaných nebo nepředvídatelných okolností ve městě a během výletů vyhrazena. Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit. Během pobytu v Londýně budeme využívat hromadnou dopravu. Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje kvůli změnám cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek a tím i cena zájezdu. Proto neváhejte a kupte si zájezd včas. Změna ceny se netýká již uzavřených smluv. Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • zpáteční letenky, velké kabinové dle podmínek dané letecké společnosti, transfer na hotel a na letiště, 3x ubytování v hotelu 2–3*, průvodce po celou dobu zájezdu, pojištění CK.

Základní cena nezahrnuje

  • příplatek za jednolůžkový pokoj 3000 Kč/pobyt, komplexní cestovní pojištění včetně storna, jízdné hromadnou dopravou, individuální vstupné do památek (viz.příplatky).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Grand Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Londýn
  • Místo dle CK: Londýn

Londýn + Parlament + Churchillův válečný kabinet ***

Číslo zájezdu: 1138901
Velká Británie, Anglie, Londýn

Všechny termíny a možnosti (1)