Termín:
17. 10. – 19. 10. 2018
Počet dní:
3 (st – pá)
Počet nocí:
2
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Balíček 1

Cena balíčku Pohoda na zkoušku (2 noci) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x Kleopatřina koupel se zábalem, 1x masáž zad a šíje medovým olejem).

Balíček 2

Cena balíčku (Ne)Vinný víkend (2 noci) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x vinná koupel se zábalem, 1x masáž zad a šíje vinným olejem), 1x láhev přívlastkového vína na pokoji.

Balíček 3

Cena balíčku Relax víkend (3 noci) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x koupel s minerální solí Biotermál se zábalem, 1x hydromasáž se zábalem, 1x masáž bambuckým máslem, 2x inhalace minerální vody Vincetka).

Balíček 4

Cena balíčku Medový relax víkend (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x medovoskový zábal na celá záda, 1x masáž zad a šíje medovým olejem, 2x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x inhalace minerální vody Vincetka).

Balíček 5

Cena balíčku Minirelax (4 noci) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x koupel z Magnéziové soli se zábalem, 1x perličková koupel se zábalem (v roce 2017), 1x bylinková relaxační koupel se zábalem (v roce 2018), 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje).

Balíček 6

Cena balíčku Levandulový Minirelax (4 noci) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x levandulová koupel se zábalem, 1x masáž zad a šíje levandulovým olejem, 1x masáž zad a šíje teplou svíčkou, 1x perličková koupel se zábalem).

Balíček 7

Cena balíčku Týden pro seniory (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x aromaterapeutická masáž zad a šije, 1x hydromasáž se zábalem, 1x slatinný obklad na celá záda, 1x suchá uhličitá koupel, 1x kyslíková terapie), 1x polodenní výlet do okolí, 7x odpolední kávu nebo čaj s moučníkem.

Balíček 8

Cena balíčku Týden s vodoléčebnou kúrou (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x hydromasáž se zábalem, 1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x perličková koupel se zábalem).

Balíček 9

Cena balíčku Týden pro bolavá záda (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (3x hydromasáž se zábalem, 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje (v roce 2017), 1x regenerační masáž zad a šíje Artrinem (v roce 2018), 1x uvolňující masáž krční páteře).

Balíček 10

Cena balíčku Týden dokonalé harmonie (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x masáž chodidel, zad a šíje teplou svíčkou, 1x masáž zad a šíje magnetickou lžící a valouny, 1x humátová koupel s bioinformací se zábalem, 1x hydromasáž se zábalem, 1x bylinková relaxační koupel se zábalem).

Balíček 11

Cena balíčku Týden uvolňujících masáží (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x aromaterapeutická masáž celková, 1x regenerační masáž zad a šíje Artrinem (v roce 2017), 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje (v roce 2018), 1x uvolňující masáž krční páteře, 1x reflexní masáž plosky nohy, 2x slatinný obklad na celá záda).

Balíček 12

Cena balíčku Vinné opojení (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x vinná koupel se zábalem, 1x celotělový vinný peelingový rituál, 2x masáž zad a šíje vinným olejem, 1x uvolňující masáž krční páteře vinným olejem, 1x vinný zábal celého těla).

Balíček 13

Cena balíčku Týden pohodových pohlazení (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x konzultaci s lékařem, procedury (1x pleťová maska, 1x kosmetická lymfodrenáž obličeje a dekoltu, 2x ošetření obličeje galvanickou žehličkou, 1x ošetření obličeje, krku a dekoltu galvanickou žehličkou).

Balíček 14

Cena balíčku Wellness pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x hydromasáž se zábalem, 2x bahenní zábal z Mrtvého moře - zad a paží, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 3x kyslíková terapie).

Balíček 15

Cena balíčku Týden celkové relaxace (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x hydromasáž se zábalem, 1x perličková koupel se zábalem, 1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x celkový bahenní zábal z Mrtvého moře, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 2x slatinný obklad na celá záda).

Balíček 16

Cena balíčku Mimovíkendový pobyt nejen pro seniory zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, procedury (1x lékařská konzultace, 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x klasická masáž zad a šíje, 1x bylinková relaxační koupel, 1x slatinný obklad na celá záda, 1x perličková koupel, 1x suchá uhličitá koupel, volný vstup do hotelového wellness (bazén, sauna, pára a fitness), župan k zapůjčení zdarma. Nástupní den: neděle nebo pondělí. Poznámka: na základě lékařské konzultace lze obsah procedur změnit.

Balíček 17

Cena balíčku Silvestrovský pobyt (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí v klimatizovaných pokojích (6x bufetová snídaně, 4x bufetová večeře, 1x večeře - moravský raut s pečeným selátkem, 1x silvestrovské menu, welcome drink (na pokoji 0,37 l sektu na osobu), Silvestrovskou oslavu s živou hudbou a bohatou tombolou, Moravský večer s cimbálovou muzikou, Relaxační program (V roce 2017 - 1x lékařská konzultace, 1x perličková koupel se zábalem, 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x koupel s minerální solí, 1x regenerační masáž zad a šíje; v roce 2018 - 1x lékařská konzultace, 1x perličková kouopel se zábalem, 1x masáž bambuckým máslem, 1x koupel s minerální solí Biotermál se zábalem, 1x regenerační masáž zad a šíje Artrinem). Pobyt začíná i v případě plné penze VEČEŘÍ a končí snídaní.

Balíček 18

Cena balíčku Relaxace s minerály (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (2x koupel z Magnéziové soli se zábalem, 1x celkový bahenní zábal z Mrtvého moře, 1x koupel s minerální solí Biotermál se zábalem, 1x masáž zad a šíje teplou svíčkou, 1x regenerační masáž zad a šíje Artrinem).

Poloha

na kraji města v klidné části Luhačovic, nedaleko známé Pozlovické přehrady a letního aquaparku Duha. Populární luhačovická lázeňská kolonáda je vzdálena 20 minut klidné pěší chůze.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, hotel. trezor, restaurace, konferenční služby, salónky, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, pro děti - postýlka, stolička, strava, koutek, Dětský ráj (nové hřiště s odpočinkovou zónou, posezením a občerstvením); wellness centrum (plavecký bazén s masážními chrliči, relaxační vířivý bazén pro 12 osob, whirlpool, saunový svět (finská sauna, parní eukalyptová sauna, bylinková), tepidárium, relaxační prostor), relax centrum (masáže, koupele, obklady, ...), fitness, půjčovna horských kol, úschovna kol, výtah, parkoviště, garáž, akceptace platebních karet.

Vybavení pokoje

1 a 2lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány, možnost až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), župan, LCD TV-SAT, telefon, minibar, trezor, přípojka na internet nebo Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón nebo francouzské okno. 2 bezbariérové pokoje.

Stravování

polopenze (snídaně, večeře - bufet), za příplatek plná penze (oběd - výběr z menu).

Sport a volný čas

Relaxační centrum: hydromasáže, koupele (perličkové, bylinkové relaxační, antirevmatické, humátové s bioinformací, suché uhličité), kyslíková terapie, inhalace minerální vody Vincentka, slatinné obklady, zábaly (parafinové, Priessnitzovy, bahenní z Mrtvého moře), masáže (klasické částečné, celkové, aromaterapeutické, uvolňující krční páteře, bodové, reflexní plosky nohy), reflexní lymfodrenáže, infračervená kabina, sauna a fitness. Sport: tenisový kurt, vodní sporty, rybaření, značené trasy pro pěší a cykloturistiku. LUHAPARK - venkovní areál u přehrady a můžete si v něm zahrát následující sporty (tenis - kurt s umělou trávou), minigolf, nohejbal, volejbal nebo stolní tenis). MĚSTSKÁ PLOVÁRNA - najdete zde 25 m plavecký bazén, dětské brouzdaliště, divokou řeku, relaxační bazén nebo letní terasu pro slunění. KOUPALIŠTĚ DUHA Pozlovice - venkovní koupaliště sousedící s přehradou v Pozlovicích nabízí koupání v plaveckém bazénu, atrakce (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, lezecká stěna), tobogán, skluzavku a speciální bazén a hřiště pro děti. Otevřeno: červen - září. TENISOVÉ KURTY TK 2000 Luhačovice - nachází se přímo v centru města. PŘÍRODNÍ VODNÍ SKLUZAVKA - nově vybudovaná skluzavka dlouhá 150 m s 25 m převýšením. Nachází se na hotelu Vega. JÍZDA NA KONI - v letních měsících můžete využít služeb jezdeckých klubů (Statek Horní Dvůr, ATOS, LuhaTrurf). PŮJČOVNY KOL a kolečkových bruslí - v okolí Luhačovic se nachází řada cyklostezek pro víkendové i náruživé jezdce. V případě, že nemáte vlastní kolo, můžete využít jedné z půjčoven (BIFU tel. 773 981 111, Půjčovna kol, koloběžek a cyklistických potřeb tel. 602 205 196). PŮJČOVNA LODIČEK a šlapadel - otevřeno v případě příznivého počasí o víkendech. SPORTOVNÍ HALA Radostova - nachází se zde fitness, tenisový a badmintonový kurt, 2 bowlingové dráhy a 4 kuželkářské dráhy a vnitřní halu (pro volejbal, basketbal, házenou, tenis, nohejbal, kopanou). Probíhají zde pravidelná cvičení powerjogy a bodystylingu.

Balíček 1

Cena balíčku Pohoda na zkoušku (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x Kleopatřina koupel se zábalem, 1x masáž zad a šíje medovým olejem).

Balíček 2

Cena balíčku (Ne)Vinný víkend (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x vinná koupel se zábalem, 1x masáž zad a šíje vinným olejem), 1x láhev přívlastkového vína na pokoji.

Balíček 3

Cena balíčku Relax víkend (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x hydromasáž se zábalem, 1x masáž bambuckým máslem, 2x inhalace minerální vody Vincetka, 1x infračervená kabina).

Balíček 4

Cena balíčku Medový relax víkend (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x medovoskový zábal na celá záda, 1x masáž zad a šíje medovým olejem, 2x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x inhalace minerální vody Vincetka).

Balíček 5

Cena balíčku Minirelax (4 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x perličková koupel se zábalem, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x infračervená kabina).

Balíček 6

Cena balíčku Levandulový Minirelax (4 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x levandulová koupel se zábalem, 1x masáž zad a šíje levandulovým olejem, 1x masáž zad a šíje teplou svíčkou, 1x perličková koupel se zábalem).

Balíček 7

Cena balíčku Týden pro seniory (7 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x aromaterapeutická masáž zad a šije, 1x hydromasáž se zábalem, 1x slatinný obklad na celá záda, 1x suchá uhličitá koupel, 1x kyslíková terapie), 1x polodenní výlet do okolí, 7x odpolední kávu nebo čaj s moučníkem.

Balíček 8

Cena balíčku Týden s vodoléčebnou kúrou (7 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x hydromasáž se zábalem, 1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x perličková koupel se zábalem).

Balíček 9

Cena balíčku Týden pro bolavá záda (7 nocí) zahrnuje navíc: procedury (3x hydromasáž se zábalem, 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x uvolňující masáž krční páteře, 2x infračervená kabina).

Balíček 10

Cena balíčku Týden dokonalé harmonie (7 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x masáž chodidel, zad a šíje teplou svíčkou, 1x masáž zad a šíje magnetickou lžící a valouny, 1x humátová koupel s bioinformací, 1x hydromasáž se zábalem, 1x bylinková relaxační koupel se zábalem).

Balíček 11

Cena balíčku Týden uvolňujících masáží (7 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x aromaterapeutická masáž celková, 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x uvolňující masáž krční páteře, 1x reflexní masáž plosky nohy, 2x slatinný obklad na celá záda, 1x infračervená kabina).

Balíček 12

Cena balíčku Vinné opojení (7 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x vinná koupel se zábalem, 1x celotělový vinný peeling, 2x masáž zad a šíje vinným olejem, 1x uvolňující masáž krční páteře vinným olejem, 1x vinný zábal celého těla).

Balíček 13

Cena balíčku Týden pohodových pohlazení (7 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x pleťová maska čokoláda nebo levandule, 1x kosmetická lymfodrenáž obličeje a dekoltu, 2x ošetření obličeje galvanickou žehličkou, 1x ošetření obličeje, krku a dekoltu galvanickou žehličkou).

Balíček 14

Cena balíčku Wellness pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x hydromasáž se zábalem, 2x bahenní zábal z Mrtvého moře - zad a paží, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x infračervená kabina, 3x kyslíková terapie).

Balíček 15

Cena balíčku Týden celkové relaxace (7 nocí) zahrnuje navíc: procedury (1x hydromasáž se zábalem, 1x perličková koupel se zábalem, 1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x celkový bahenní zábal z Mrtvého moře, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 2x slatinný obklad na celá záda).

Balíček 16

Cena balíčku Mimovíkendový pobyt nejen pro seniory zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 1x welcome drink, • 1x lékařská konzultace • 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje • 1x klasická masáž zad a šíje • 1x bylinková relaxační koupel • 1x slatinný obklad na celá záda • 1x perličková koupel • 1x suchá uhličitá koupel • 1x infračervená kabina • volný vstup do hotelového wellness (bazén, sauna, pára a fitness) • župan k zapůjčení zdarma • wifi připojení v celém hotelu • nástupní den: neděle nebo pondělí • poznámka: na základě lékařské konzultace lze obsah procedur změnit

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), welcome drink, tradiční lázeňské opatky, volný vstup do wellness (bazén, saunový svět, fitness), taneční večer - živá hudba v salónku restaurace, pravidelnou dopolední a odpolední dopravu do městského centra a zpět.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek (15, Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Daen, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Jižní Morava
  • Místo dle CK: Jižní Morava
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Pohoda ****
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Hotel Pohoda

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

5. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Zlínský kraj

Poslední komentář

5.3.2018 | rodina Slaninova
Datum pobytu: únor 2018
Už jsme se podělili o dojmy s přáteli a rodinou a určitě se sem vrátíme ! V době našeho pobytu ta bylo hodně starších párů v důchodovém věku a už chápu proč, co jsem se ptala, tak tam spousta lidí byla 12x,15x, to jsem zírala, ale teď po naší zkušenosti už se nedivím.

Nejnovější recenze

4
14.9.2017 | Petra Konečná
Datum pobytu srpen 2017
4/5 - Skvělé
Celkový dojem je opravdu pozitivní, rádi bychom se tam vrátili, byla to perfektně oddychově strávená kratší dovolená. Toužila jsem hlavně po klidu, odpočinku a relaxaci, která se mi tam dostala. Doufala jsem, že v hotelu nebudou již začátkem září žádné děti, nějaké jsem tam ale viděla, hlavně ale slyšela. Můžu vřele doporučit pro všechny kdo touží po zaslouženém relaxu a POHODĚ! :)
5
16.6.2017 | Dagmar
Datum pobytu červen 2017
5/5 - Úžasné
S pobytem jsme byly velice spokojeny a rady se vratime .
2
23.2.2016 | Jitka
Datum pobytu leden 2016
2/5 - Horší
Až na personál a celkove jejich chování v pořádku.

Luhačovice - hotel POHODA ****

Číslo zájezdu: 879020
Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Pozlovice

Všechny termíny a možnosti (562)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
Ne 18.11 – Ne 25.11.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Po 19.11 – Po 26.11.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Út 20.11 – Út 27.11.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
St 21.11 – St 28.11.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Čt 22.11 – Čt 29.11.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Pá 23.11 – Pá 30.11.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
So 24.11 – So 1.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Ne 25.11 – Ne 2.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Po 26.11 – Po 3.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Út 27.11 – Út 4.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
St 28.11 – St 5.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Čt 29.11 – Čt 6.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Pá 30.11 – Pá 7.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
So 1.12 – So 8.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Ne 2.12 – Ne 9.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Po 3.12 – Po 10.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Út 4.12 – Út 11.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
St 5.12 – St 12.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Čt 6.12 – Čt 13.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Pá 7.12 – Pá 14.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
So 8.12 – So 15.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Ne 9.12 – Ne 16.12.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
9 570 Kč
Autem
Út 13.11 – Út 20.11.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
10 080 Kč
Autem
Po 12.11 – Po 19.11.2018
2 lůžkový pokoj SWCB, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
10 310 Kč
Autem
St 5.12 – St 12.12.2018
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
10 520 Kč