Termín:
26. 10. – 30. 10. 2019
Počet dní:
5 (so – st)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu

To, že Paříž patří mezi města – světové skvosty uzná snad každý. A k tomu přidáme Versailles. Dvě perly? Dva skvosty? Jak tolik krásy pojmenovat? To necháme na Vás. Jeďte, poznejte a pak zkuste pojmenovat a zkuste srovnávat. My Vás ujišťujeme, že pokud se do Paříže ještě vrátíte,vrátíte se na známá místa.

1. den:

- odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 12.10, Brno 13.00, Jihlava 14.15, Praha 16.20, Plzeň 17.40), noční tranzit přes Rozvadov, Saarbrücken, Reims do Paříže.

2. den:

- příjezd do Paříže v ranních hodinách. Následuje úvodní prohlídková trasa autobusem. Sportovní stadion v Bercy, Notre Dame, Radnice, Louvre, nám. Concorde, Champs Élysées, místo, kde zahynula princezna Diana a samozřejmě mosty přes Seinu. To vše uvidíme úvodem z autobusu, abychom si to osobně později prohlédli při celodenní pěší prohlídce města. Autobus nás vysadí v centru města a my se od této chvíle můžeme řídit dominantou Eiffelovy věže. I ta bude patřit do popředí našeho zájmu první den. Poté budeme poznávat další krásná místa Paříže: Martova pole, nábřeží Seiny, Pont Neuf, katedrála Notre Dame, latinská čtvrť, Invalidovna – hrobka císaře Napoleona, cente Pompidu. V podvečer nastoupíme do autobusu na náměstí Bastily před novou Operou. I přesun na hotel F1 na předměstí Paříže bude závěrečným poznáním prvního dne.

3. den:

– po snídani se přesuneme 30 km za Paříž do Versailles, sídla francouzských králů. Versailles to je také francouzský a anglický park, Malý a Velký Trianon. To vše poznáme v průběhu pobytu. Odpoledne se vrátíme do Paříže a autobus nás přiveze na neméně známé místo na Montmartre. Jeho atmosféra nás uchvátí. Výstup k chrámu Sacre Couer, náměstí umělců, dům J. Maraise, Moulin Rouge, Place Pigalle a také muž který prochází zdí. To vše se stane realitou tohoto podvečera. Na závěr se na lodičkách budeme plavit po Seině. Ve světlech silných reflektorů umístněných na lodi uvidíme mnohé z význačných památek. V podvečerních hodinách pojedeme na stejné místo ubytování v hotelu Formule 1.

4. den:

– dopoledne (cca kolem desáté) popojedeme z místa ubytování jen několik km do světa zábavy a to je určitě zábavný park Disneyland, kde strávíme celý den ve světě pohádky, fantazie a dobrodružství. V podvečerních hodinách (cca v 19.00 hod.) zažijeme průvod a možná si počkáme i na ohňostroj. Ve večerních hodinách se vydáme na cestu zpět.

5. den:

- následuje noční tranzit přes Reims do Německa a ranní zastávka na toalety a kávu bude před Ambergem. V dopoledních hodinách se zastavíme v Kuřfiřstských lázních v Ambergu. Jestliže o závěrečné plavbě na lodičkách v Paříži často klienti říkají, že je to pověstná třešnička na dortu, pak o koupání v Ambergu se říká, že to je šlehačka na té třešničce. Kolem poledne se vydáme na poslední úsek cesty na hraniční přechod v Rozvadově. Plzeň příjezd 12.30, Praha 14.00, Jihlava 15.50, Brno 17.10, Znojmo 18,10.

Poznámka:

Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti. .

Nástupní místa::

Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Doprava autokarem - odjezdová místa Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15. .

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena zahrnuje:

- dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby profesionálního průvodce - 2x ubytování v třílůžkových pokojích v hotelu F1 (příplatek za dvoulůžkový pokoj 500 Kč/os, příplatek za jednolůžkový pokoj 1 700,-Kč/os./2 noci.) - 1x ranní občerstvení v autobusu - pojištění CK pro případ úpadku

Základní cena nezahrnuje

Cena nezahrnuje:

- povinný příplatek za pobytovou taxu 180,- Kč/os. - povinný příplatek za vjezd do Paříže 280,- Kč/os. - pojištění léčebných výloh, pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové), snídaně na hotelu 155,-/os., 1 snídaně, - projížďka lodí po Seině cca 6 EUR , Eiffelova věž cca 5 EUR (2. patro pěšky, 15,50 EUR výtahem 3. patro), Louvre cca 15 EUR, zámek Versailles cca 18 EUR, zahrady 8 EUR (v zimním období zdarma), Invalidovna cca 11 EUR, 8 EUR na případnou jízdu metre, lázně Amberg cca 4 EURA. - vstupné Disneyland park: dospělí v kolektivu 1 890,- Kč, děti do 12 let 1 760,- Kč - vstupné Disneyland park+Walt Disney Studios park: jednotné vstupné 2 390,- Kč

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Abc-Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Paříž

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.


Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu ***

Číslo zájezdu: 1198637
Francie, Paříž a okolí, Paříž