Magická Paříž s návštěvou Versailles

Francie, Paříž a okolí, Paříž

Magická Paříž s návštěvou Versailles

  Francie, Paříž a okolí, Paříž
Původní cena
7 490 Kč/os

Cena
6 741 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 239 297
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Trasa

NOTRE DAME - LOUVRE- VERSAILLES - LA DÉFENSE - MONTMARTRE - EIFFELOVA VĚŽ - CHAMPE ELYSÉES

1. den

Odjezd z Brna v odpoledních hodinách.

2. den

Ráno přijedeme do PAŘÍŽE (UNESCO). Paříž představuje fenomén, už dávno se rozkřiklo vše o jejím kouzlu a žádné jiné město se netěší takové oblibě turistů. Nezaměnitelná atmosféra města je zde patrná na každém kroku. Během dnešní prohlídky města poznáme slavnou gotickou katedrálu NOTRE DAME. Katedrála bývá označována jako skutečné srdce Paříže. Leží na ostrově Cité, a ve 13. století byla velice důležitým poutním místem nejen pro francouzské věřící. Dále uvidíme Tuillerijské zahrady, náměstí Svornosti, moderní kulturní centrum CENTRE POMPIDOU a Královský palác. Odpoledne si užijeme osobního volna. Ve večerních hodinách se ubytujeme v hotelu.

3. den

Dopoledne podnikneme okružní projížďku městem, během které uvidíme nejoblíbenější pařížský park - Lucemburské zahrady a věhlasný bulvár CHAMPS ELYSÉES s Napoleonovým Vítězným obloukem (50 m). Prohlédneme moderní čtvrť LA DÉFENSE a vyjedeme na MONTMARTRE, pověstné sídlo umělců, odkud se vydáme k bazilice Sacré Coeur a do čtvrti Pigalle s kabaretem Moulin Rouge. Zastavíme se u EIFFELOVY VĚŽE, navržené architektem Gustavem Eiffelem na počest 100. výročí Velké francouzské revoluce a Světové výstavy v roce 1889, spatříme náměstí Trocadero a budeme mít možnost jedinečné projížďky lodí po Seině. Cestou na ubytování nám Paříž ukáže svoji noční tvář.

4. den

Po snídani si uděláme výlet do VERSAILLES (UNESCO), symbolu velikosti krále a vlasti a vzor snad pro každého 'zámeckého architekta' Evropy. Čeká nás individuální prohlídka zámku a světoznámých zahrad, pýchy Krále Slunce. Královskou rezidenci začal Ludvík XIV. budovat v roce 1668. Nejslavnějším a nejkrásnějším prostorem v zámeckém interiéru je Zrcadlový sál dokončený v roce 1684 a dlouhý 73 metrů. Z toho grandiózního místa dal Bismarck vyhlásit v roce 1871 Německé císařství. Uprostřed zámku je umístěna světoznámá přepychová ložnice krále. V ložnici královny přišlo na svět 19 princů a princezen. V přilehlých zahradách byly vybudovány vyhlídky, široké aleje zdobené sochami a umělé kanály - 'malé Benátky'. Odpoledne se vrátíme zpět do Paříže, kde navštívíme jedno z největších muzeí světa - LOUVRE, jehož nejlákavějším exponátem je bezpochyby světoznámá Mona Lisa Leonarda da Vinciho. Kdo nebude chtít navštívit muzeum, bude mít individuální volno. Ve večerních hodinách se vydáme na cestu zpět do ČR.

5. den

Příjezd do Brna v dopoledních hodinách.

Anotace

město vášnivé smyslnosti, elegantní módy a krásného umění

Základní cena zahrnuje

  • dopravu lux. autobusem, 2× ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 2× snídani, služby průvodce, pojištění CK.

Základní cena nezahrnuje

Příplatky

1lůžkový pokoj - 1 990 Kč,

cestovní pojištění.
Cena nezahrnuje

vstupy do navštívených objektů – doporučená částka cca 80 €, pobytovou taxu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Paříž
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 239 297
dnes 8–18 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Magická Paříž s návštěvou Versailles
  Francie, Paříž a okolí, Paříž

Původní cena
7 490 Kč/os

Cena
6 741 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 239 297

Zájezd

osoba
2
6 741 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč