Termín:
4. 9. – 12. 9. 2020
Počet dní:
9 (pá – so)
Počet nocí:
8
Doprava:
bez dopravy
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Trasa plavby

Řecko, Turecko

Popis lodě

Výletní loď Celestyal Crystal patří společnosti Celestyal Cruises. Vody moří a oceánů brázdí od roku 1980, kdy byla postavena ve finském Turku. V roce 1990 byla zničena požárem a kompletně přestavena. Hosté mohou na lodi objevovat pravou řeckou kuchyni. Všechno jídlo je připravováno z čerstvých lokálních surovin prvotřídní kvality. Ochutnáte tak rozmanitou škálu čerstvého ovoce, zeleniny, lahodný řecký jogurt, bylinky a mnoha dalších surovin. Navíc lodní pekaři připravují pečivo třikrát denně tak, aby bylo vždy čerstvé a křupavé. Na lodi pro vás budou připravena tři jídla denně. Vychutnat si je můžete v elegantních jídelních prostorách, které zajistí neopakovatelný gurmánský zážitek. Pokud dáváte přednost neformálnímu stolování, na palubě najdete i bufet. Tam nabízejí pizzu, čerstvé burgery a hotdogy, stejně jako širokou nabídku těstovin a řecké speciality. Samozřejmostí je i rozmanitý výběr exkluzivního vína, které má v Řecku tradici dlouhou více než čtyři tisíce let.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 25.076Délka lodě (v metrech): 162Šířka lodě (v metrech): 25Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 480Maximální počet pasažérů: 1.2001

Vybavení lodě

Vybavení vnitřních a vnějších kajut: 2 pevná lůžka, přistýlky jsou řešené formou horních sklápěcích lůžek, klimatizace, TV, telefon, vysoušeč vlasů, šatní skříň, kosmetický stolek a koupelna s WC. Imperial Suite mají balkón s vířivkou.

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Letenky vybíráme v nejlepším poměru cena/kvalita. Na přání zajistíme i levnější letenky s delšími přestupy nebo jiným místem odletu. Zde je ale třeba počítat s tím, že poletíte, dopravíte se do přístavu a nalodíte se samostatně, ne v rámci skupiny. V případě vlastní dopravy nelze zaručit možnost zúčastnit se programu prvního a posledního dne. Nabízíme možnost prodloužit pro vás vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Minimální počet osob nutný k uskutečnění zájezdu je 14, nejzazší termín rozhodnutí o uskutečnění plavby je 60 dní před odjezdem.

Program
1. den

Setkání s průvodcem na letišti Václava Havla a odlet do Athén

2. den

Pireus (Athény), Řecko, (připlutí: | odplutí: 19:00)

3. den

Kusadasi (Efez), Turecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 19:00)

4. den

Rhodos, Řecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

5. den

Heraklion, Řecko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 23:58)

6. den

Santorini, Řecko, (připlutí: 07:00 | odplutí: )

7. den

Santorini, Řecko, (připlutí: | odplutí: 02:30)

7. den

Milos, Řecko, (připlutí: 08:30 | odplutí: 13:30)

7. den

Mykonos, Řecko, (připlutí: 19:00 | odplutí: )

8. den

Mykonos, Řecko, (připlutí: | odplutí: 19:00)

9. den

Pireus (Athény), Řecko, (připlutí: 09:00 | odplutí: )

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Průvodce:
Služby česky/slovensky mluvícího průvodce po celou dobu zájezdu.
First Minute dárek:
Sleva First Minute
Snížená záloha pouze 2000 Kč/os.
Doprava:
Letecká doprava v Economy class z Prahy do Athén a z Athén do Prahy, transfery z letiště na hotel, z hotelu do přístavu a z přístavu na letiště v Athénách. Na vyžádání je možné zajistit letenku z jiného letiště.
Ubytování před plavbou:
Ubytování: 1 noc ve 3* hotelu v Athénách se snídaní.
Dárek:
Výlety v ceně:Kusadasi: Půldenní výlet do Efezu.
Rhodos: Půldennní výlet s prohlídkou Akropole Lindos a starého města Rhodos s Palácem velmistrů.
Heraklion: Prohlídka paláce KnossosSpropitné v ceně zájezdu
Plavba:
Ubytování v kajutě vybrané kategorie (7 nocí). Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky (150€), portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis, neomezené vyloďování/naloďování v navštívených přístavech a výhody Vámi zvolené třídy ubytování.
Strava na palubě:
All Inclusive - 3 hlavní jídla denně a svačiny. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů v rámci nápojového balíčku Unlimited Alcoholic and Non-Alcoholic
Zábava na palubě:
Volné využití veřejných prostor - bazénu, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě – animační programy.
Pojištění proti úpadku
Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Základní cena nezahrnuje

Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. 
Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině.
Stravu mimo loď.
Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme.
Vízum (pokud je vyžadováno).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře PT Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Heraklion, Kusadasi, Milos, Mykonos, Pireus, Rhodos, Santorini

Magické Turecko a nádherné řecké ostrovy z paluby výletní lodi Celestyal Crystal, plavba s českým průvodcem, plavba s dopravou

Číslo zájezdu: 1392462
Řecko, Turecko, Attika, Rhodos, Pireus