Makarská / Apartmánový dům Prodan

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska

Makarská / Apartmánový dům Prodan

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska
Číslo zájezdu: 1 629 394
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poznámka

Předpokládané odjezdy
GPS: 43.304218, 17.008960

Charakteristika

příjemně zařízený apartmánový dům se nachází cca 100 m pláže (poblíž hotelu Biokovka) a 1 km od centra. Pobyt zde doporučujeme rodinám s dětmi.

Ubytování

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ - dvoulůžkový pokoj s klimatizací, varná konvice, lednička, vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, balkon.
TRILO 4 - dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, kuch. kout, obývací pokoj, vlastní soc. příslušenství (dvě koupelny), TV/SAT, balkon. TRILO *4 - dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, kuch. kout, obývací pokoj, klimatizace, vlastní soc. příslušenství (dvě koupelny), TV/SAT, balkon. TRILO 4+1 - dvě samostatné dvoulůžkové ložnice (jedna s možností přistýlky), kuch. kout, obývací pokoj, vlastní soc. příslušenství (dvě koupelny), TV/SAT, balkon nebo terasa. TRILO 4+1 bez AC - dvě samostatné dvoulůžkové ložnice (jedna s možností přistýlky) bez klimatizace, kuch. kout, obývací pokoj, vlastní soc. příslušenství (dvě koupelny), TV/SAT, terasa. QUADRI 6 - tři samostatné dvoulůžkové ložnice, kuch. kout, obývací pokoj, vlastní soc. příslušenství (dvě koupelny), TV/SAT, balkon nebo terasa. QUADRI 6+1 - tři samostatné dvoulůžkové ložnice (jedna s možností přistýlky), kuch. kout, obývací pokoj, vlastní soc. příslušenství (dvě koupelny), TV/SAT, balkon nebo terasa.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze či večeří v nedalekém hotelu Maritimo, který je vzdálený cca 350 m od apartmánového domu (snídaně formou švédských stolů, večeře - polévka, výběr ze 3 jídel, salát, dezert)

Vybavenost

wi-fi, parkování u domu za poplatek, klimatizace v 1. a 2. patře, bohaté sportovní a kulturní vyžití dle místní nabídky

Pláž

100 m, jemná oblázková s pozvolným vstupem do moře. Na pláži jsou sprchy a bary, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Základní cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Základní cena nezahrnuje

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/ubytovací jednotka.

Příplatky

doprava autobusem 2 400 Kč/os.; polopenze 5 190 Kč/os., polopenze dítě do 9,99 let 3 220 Kč/os.; večeře 3 390 Kč/os., večeře dítě do 9,99 let 2 520 Kč/os.; parkovné 15 €/týden; cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čsad Tišnov, IČ: 46905952. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Makarská riviéra
  • Místo dle CK: Makarska

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 629 394
dnes 7.30–16 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Makarská / Apartmánový dům Prodan
  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska

Cena
5 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 629 394

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 890 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč