Termín:
9. 2. – 16. 2. 2018
Počet dní:
8 (pá – pá)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Berlín - Schoenefeld 1:10
Strava:
polopenze
Původní cena:
8 381  Kč
Cena za osobu:
6 970
(272 EUR)
Nezávazná objednávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
https://www.zajezdy.cz/dovolena-marabout-sousse-tunisko-z840257/555086319/

Popis ubytování a programu zájezdu

Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
V nejlepším Beach Umístění ... SMALL SPA ... SMALL AQUA PARK ...

 • 24-hodinová SPOKOJENOST slibuje
 • GUIDE NÁVŠTĚVA do hotelu
 • FAMILY ROOM
 • DIRECT BEACH POLOHA


Poloha: Klidné a centrálně umístěný. Přímo na písečné pláži. Staré město asi 2 km. Doba přenosu z letiště v Monastiru: asi 30 minut.

Vybavení: 460 pokojů na 5 patrech v hlavní budově, recepce s bezpečnostní schránkou a posezením, výtah, Wi ve veřejných prostorách (recepce, bar, terasa), stejně jako u bazénu, restaurace s Non Smoking Area, snack bar, bary a bazar. Venku velký bazén s vířivkou. Snack bar u bazénu. Sluneční paluba. Lehátka, slunečníky a matrace u bazénu a pláže jsou v ceně, ručníky u bazénu na kauci.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje (A1-3A) jsou vybaveny klimatizací / topením, satelitní TV, koupelna s vanou a sprchou, WC a balkonem. Volitelně, s částečným výhledem na moře (A1-3B) nebo přímým výhledem na moře (A2-3C). Ekonomický pokoj (A2S) bez balkonu a akční pokoj (A2R), vybavení, jako A2A, rezervovat. Superior pokoje (A1-3F) mají navíc židle, bezdrátové (v ceně), vanu nebo sprchu a částečný výhled na oceán, jinak známý jako A2A. Rodinný pokoj (A2-4G) se skládají z místnosti, vybavení, jako A2A, bez balkonu.

Stravování: Polopenze. Ranní a večerní bufety.

Zábava: Denní a večerní zábava.

Sport / aktivity: Včetně: plážový volejbal. Příplatek: 2 tenisové kurty, stolní tenis.

Wellness: V ceně: sladkovodní bazén. Za poplatek: lázně s hammam, masáže.

Rodiny: Integrovaný dětský bazén, dětské hřiště.

Info: Kreditní karty: Diners, MasterCard, VISA; Kategorie zemí: 3 hvězdy; Jazyky: německy, francouzsky.

Rezervace Poznámka: Aktivity a služby v venkovním prostoru podléhají povětrnostním dostupné podmínky.

Úsporné výhody: 10% sleva, volné večery, například, 14 = 12, dlouhodobý přínos a další cenové výhody v určitých termínech naleznete v sekci ceny.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • letenku
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • palivový poplatek
 • ubytování a stravování dle nabídky
 • služby delegáta (hovoří německy, někteří anglicky)
 • odbavení pouze v německém jazyce

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • fakultativní služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann AT, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Sousse
 • Místo dle CK: Sousse

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Marabout ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
IN BESTER STRANDLAGE ... KLEINES SPA ... KLEINER AQUAPARK ...

 • 24-STUNDEN ZUFRIEDENHEITSVERSPRECHEN
 • REISELEITERBESUCH IM HOTEL
 • FAMILIENZIMMER
 • DIREKTE STRANDLAGE


Lage: Ruhig und zentral gelegen. Direkt am Sandstrand. Zur Altstadt etwa 2 km. Transferzeit ab Flughafen Monastir: ca. 30 Minuten.

Ausstattung: 460 Zimmer auf 5 Etagen im Haupthaus, Rezeption mit Mietsafes und Sitzgruppen, Lift, WLAN inklusive in den öffentlichen Bereichen (Rezeption, Bar, Terrasse) sowie am Pool, Restaurant mit Nichtraucherbereich, Snackbar, Bars und Bazar. Im Außenbereich große Poollandschaft mit Whirlpool. Pool-Snackbar. Sonnenterrasse. Liegen, Sonnenschirme und Auflagen an Pool und Strand inklusive, Badetücher am Pool gegen Kaution.

Unterbringung: Die Doppelzimmer (A1-3A) sind ausgestattet mit Klimaanlage/Heizung, SAT-TV, Bad mit Badewanne und integrierter Dusche, WC und Balkon. Wahlweise mit seitlichem Meerblick (A1-3B) oder direktem Meerblick (A2-3C). Sparzimmer (A2S) ohne Balkon und Aktionszimmer (A2R), Ausstattung wie A2A, buchbar. Die Superior-Zimmer (A1-3F) verfügen zusätzlich über einen Sessel, WLAN (inklusive), Badewanne oder Dusche und seitlichen Meerblick, sonst wie A2A. Familienzimmer (A2-4G) bestehen aus einem Raum, Ausstattung wie A2A, ohne Balkon.

Essen & Trinken: Halbpension. Morgens und abends Buffets.

Unterhaltung: Tages- und Abendanimation.

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Beachvolleyball. Gegen Gebühr: 2 Tennishartplätze, Tischtennis.

Wellness: Inklusive: Süßwasser-Hallenbad. Gegen Gebühr: Spa mit Hammam, Massagen.

Familien: Integrierter Kinderpool, Spielplatz.

Info: Kreditkarten: Diners, Mastercard, VISA; Landeskategorie: 3 Sterne; Servicesprachen: Deutsch, Französisch.

Buchungshinweis: Die Aktivitäten und Einrichtungen im Außenbereich stehen wetterabhängig zur Verfügung.

Sparvorteil: 10% Frühbucherrabatt, Gratisnächte, z.B. 14=12, Langzeitvorteil sowie weitere Preisvorteile zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

43 uživatelů

Pořadí

12. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Sousse

Poslední komentář

26.12.2017 | Zdeněk
Datum pobytu: prosinec 2017
Vzhledem k bižícímu se konci sezony nás udivila vstřícnost všech tuniských obyvatel k návštěvníkům k daleké a pro ně jistě exotické zemi jako je česká republika

Nejnovější recenze

3
24.9.2016 | jdlhy
Datum pobytu červen 2016
3/5 - Průměr
vsetko ok, ale v tomhle roce masove kradli z pokoju
4
21.9.2016 | Ludmila
Datum pobytu září 2016
4/5 - Skvělé
Byla to fajn dovolená vhodná hlavně pro děti....díky diskotéce a noční zábavě, bych doporučila raději pro mladé, co se chtějí bavit nebo těm, co nevadí noční život
2
12.9.2016 | Petra
Datum pobytu srpen 2016
2/5 - Horší
Nakonec jsme si zaplatili dvoudenní výlet do Sahary, aby jsme unikli tomu zlu. Hotel má ***+, ale odpovídá max.**. Člověk si zaplatí za "klidnou" dovolenou, ale bohužel se musíte rvát o normální pokoj a o jídle nemluvě. V celém hotelu nepotkáte jediného Západoevropana, jelikož by se jejich cestovky musely propadnout hanbou!!!! Naše rodinná dovolená byla jedno velké zklamání, takže nikdy více!!!

Tunisko

Poloha: Na severu Afriky, v srdci Středomoří, Vás přivítá exotická země, vyhlášená srdečností a pohostinností svých obyvatel, v níž se mísí evropské a arabské kulturní vlivy.

Přírodní podmínky: Tunisko vás uchvátí malebným pobřežím, blankytně modrým mořem s prosluněnými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře, na kterých jsou umístěny hotely s bazény v palmových zahradách.

Počet obyvatel: 9 156 000

Hlavní město: Tunis

Jazyk: arabština a francouzština

Měna: tuniský dinár TND (1,10 TND = 1 USD)

Ceny: minerálka 1 l: 1-1,5 DT káva: 1-1,5 DT víno (0,7 l): 7-12 DT soft drink (0,3 l): 1-1,5 DT pivo (0,3 l): 2-2,5 DT sendvič: 2,5-3,5 DT pizza: 3,5-6 DT

Pláže: Písečné s pozvolým vstupem do moře.

Poznámka: Podmínky vstupu do Tuniska: Cestovní pas, platný minimálně 3 měsíce po návratu, povinné pojištění léčebných výloh do zahraničí (=zdravotní cestovní pojištění). Pro zájezdy organizované CK není nutné vstupní vízum. Před vstupem a při výstupu je nutné vyplnit kartu s osobními údaji pro potřeby policie. Hodnocení hotelů: je uváděno dle oficiálního hodnocení Tuniského národního úřadu pro cestovní ruch. Údaje o vzdálenost do centra města a na pláž uváděné v katalogu jsou orientační. Klimatizace v hotelích: v návaznosti na vyhlášku tuniského Ministerstva turistiky vás chceme upozornit na povinnost hotelů spustit klimatizaci v období od 1.7. do 31.8. (pokud je hotel klimatizací vybaven), v ostatních měsících je rozhodnutí o spuštění klimatizace zcela v kompetenci vedení hotelu a není v moci CK toto ovlivnit. Klimatizace na pokojích je funkční pouze v případě uzavření balkonových dveří či oken. Toto platí pro všechny kategorie hotelů. Stravování: v žádném z hotelů není možné vynášet stravu z restaurace. Do hotelových restaurací není dovoleno chodit na stravování v plavkách (vyjma Beach baru a Pool baru). Od 4****hotelů výše se požaduje, aby měli muži na večeři dlouhé kalhoty. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně večeří a obědů. V případě programu All Inclusive je podávání nápojů časově omezeno dle režimu jednotlivých hotelů. V hotelích označených v katalogu stejnou kategoriií a stejnou cenou je stravování bufetovou formou (totožné s označením stravováním "formou švédských stolů"), nebo částečně servírované či servírované, ve stejném cenovém limitu. Typ stravování je daný hotelem. I v případě, kdy je snídaně a večeře podávána bufetovou formou se může stát, že některá jídla jsou s částečnou obsluhou. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně večeří a obědů. Výraz "minibar" je užíván v Tunisku pro chladničku. Upozorňujeme klienty na možnost zmeškání objednané stravy z důvodu pozdního příletu nebo časnějšího odletu. Ve většině případů nelze zmeškanou stravu nahradit. Pokoje: standartní pokoje jsou dvoulůžkové. Omezený počet pokojů využívá hotel pro prodej jako pokoje jednolůžkové - na vyžádání. Ve všech hotelích jsou možné dvoulůžkové pokoje s jednou přistýlkou (třílůžkový pokoj). V některých hotelích jsou možné dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami (čtyřlůžkový pokoj), pokoje jsou však prostorově menší. U některých čtyřlůžkových pokojů v některých hotelích jsou přistýlky pro děti - 3. a 4. lůžko na pokoji - formou paland. U některých čtyřlůžkových pokojů v některých hotelích jsou menší balkony či je tento pokoj bez balkonu pouze s oknem. V některých hotelích se čtyřlůžkové pokoje nacházejí převážně v přízemí. Speciální přání klientů jako např. vyšší patro, v případě hotelového komplexu typ a umístění budovy, výhled na moře apod. nelze považovat za součást potvrzené objednávky, pokud není tato služba placená. Pokoje musí být vyklizeny do 12.00 hodin. Možnost nastěhování v den příletu/příjezdu je nejdříve po 14.00 hodině. Časný příjezd či pozdní odjezd neopravňují k delšímu používání pokoje. Trezory/sejfy: pronájem za úhradu v recepci hotelu. Ručníky/osušky: hotelové ručníky/osušky se nesmí vynášet k bazénu či na pláž. Animace: je součástí nabídky většiny tuniských hotelů. Její provozování i doba je zcela v kompetenci vedení každého hotelu. Sportovní aktivity: veškeré sportovní aktivity jsou za poplatek, pokud není uvedeno jinak. Lehátka a slunečníky: u všech hotelů podléhají lehátka (ať již samostatné či s matrací - "matlou") úhradě. V některých hotelích není možné použít slunečníky u bazénu bez lehátek. Provozování lehátek i slunečníků je zcela v kompetenci daného hotelu a to i jejich poskytování klientům zdarma či za úhradu. Delegáti: zajišťují transfery z/na letiště a první informační schůzku, další informační schůzky (cca dvě za týden) se konají dle dispozic uvedených na informační nástěnce, kde také naleznete telefonická spojení na delegáty a místní kancelář. Delegáti hovoří česky. Late Check Out: prodloužené využívání pokoje - hradí klient přímo na recepci hotelu. Je možné pouze v případě, že není hotel zcela naplněn. Rozhodnutí o hodině, do níž je možné pokoj využít při úhradě Late Check Out, je zcela v kompetenci daného hotelu. Baby cot: dětská postýlka pro dítě do 2 let - hradí klient přímo na recepci hotelu. Je možné tuto službu uvést do voucheru s poznámkou, že klient tuto službu uhradí v hotovosti na recepci hotelu. Sea View: výhled na moře - hradí klient přímo na recepci hotelu. Je možné pouze v případě, že není hotel zcela naplněn. Není možné u zájezdů "Last Minute", tzn. 30 kalendářních dní před začátkem zájezdu. Lékařská pomoc/lékárny: ordinační hodiny jsou většinou od 09.00 do 20.00 hodin místního času vyjma neděle. Běžné léky lze koupit v místních lékárnách. Poplatky za lékařskou péči a léky se platí v hotovosti. Lékařskou zprávu včetně účtenek od lékaře a léků předložte po návratu do ČR pojišťovně. V případě onemocnění se obraťte na delegáta nebo na recepci hotelu.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


Marabout ***

Číslo zájezdu: 840257
Tunisko, Sousse

Všechny termíny a možnosti (247)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 2.2 – Pá 16.2.2018
4 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
319 EUR
LM | Po slevě 13%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 9.2 – Pá 23.2.2018
4 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
322 EUR
LM | Po slevě 13%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 2.2 – Pá 16.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
324 EUR
LM | Po slevě 14%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:45
Pá 26.1 – Pá 9.2.2018
4 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
325 EUR
SLM | Po slevě 5%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 9.2 – Pá 23.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
327 EUR
LM | Po slevě 14%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:45
Pá 26.1 – Pá 9.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
330 EUR
SLM | Po slevě 7%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 23.2 – Pá 9.3.2018
4 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
333 EUR
LM | Po slevě 7%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 2.2 – Pá 16.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
334 EUR
LM | Po slevě 13%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 2.2 – Pá 16.2.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
polopenze
334 EUR
LM | Po slevě 13%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 9.2 – Pá 23.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
337 EUR
LM | Po slevě 14%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 9.2 – Pá 23.2.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
polopenze
337 EUR
LM | Po slevě 14%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 23.2 – Pá 9.3.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
338 EUR
LM | Po slevě 8%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:45
Pá 26.1 – Pá 9.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
340 EUR
SLM | Po slevě 6%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:45
Pá 26.1 – Pá 9.2.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
polopenze
340 EUR
SLM | Po slevě 6%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 16.2 – Pá 2.3.2018
4 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
348 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 23.2 – Pá 9.3.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
348 EUR
LM | Po slevě 8%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 23.2 – Pá 9.3.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
polopenze
348 EUR
LM | Po slevě 8%
Letecky
Mnichov 1:10
So 24.2 – So 10.3.2018
4 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
353 EUR
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 16.2 – Pá 2.3.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
353 EUR
LM | Po slevě 8%
Letecky
Mnichov 1:10
So 17.2 – So 3.3.2018
4 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
356 EUR
LM | Po slevě 16%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 9.2 – Pá 23.2.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
357 EUR
LM | Po slevě 12%
Letecky
Mnichov 1:10
So 24.2 – So 10.3.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
358 EUR
Letecky
Mnichov 1:10
So 17.2 – So 3.3.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
359 EUR
LM | Po slevě 16%
Letecky
Frankfurt 1:55
So 24.2 – So 10.3.2018
4 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
359 EUR
Letecky
Frankfurt 1:55
So 24.2 – So 10.3.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
363 EUR