Marina Julia Camping Village - Happycamp: Rekreační pobyt 7 nocí

  Itálie, Benátsko, Riviera Monfalcone

Marina Julia Camping Village - Happycamp: Rekreační pobyt 7 nocí

    Itálie, Benátsko, Riviera Monfalcone
Původní cena
3 398 Kč/os

Cena od
2 923 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 049 964
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Marina Julia Camping Village - Happycamp

Marina Julia Camping Village **** je prázdninová vesnička ležící ve vinařském regionu u pobřeží Jadranu asi 5 km od města Monfalcone a 37 km od Triestu. Tento malebný region sousedí s Rakouskem a Slovinskem a vyznačuje se mírným podnebím, částečně zatravněnými a částečně písčitými plážemi, krásnou vegetací a výbornými víny. Středisko Marina Julia je skvělým tipem pro rodinnou dovolenou. Nabízí nový vodní park se třemi bazény, skluzavkami, vysokým skokanským můstkem, divokou řekou a dalšími vodními atrakcemi, bar, restauraci, obchod s potravinami, bohatý animační program, sportoviště a přátelskou atmosféru.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domcích typu Happy Comfort s terasou.  

HAPPY COMFORT (25m2) – je mobilní dům pro max. 6 dospělých osob. Vzhledem k menším velikostem místností tento typ domku doporučujeme pro max 4 osoby nebo rodinám se dvěma až třemi dětmi. K výbavě patří vybavená kuchyně s ledničkou s malou mrazící přihrádkou, sporákem se čtyřmi hořáky a dřezem, jednou ložnicí s manželskou postelí, jednou ložnicí s oddělenými postelemi a obývacím pokojem s gaučem, který může sloužit jako přistýlka. Dále se zde nachází koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V některých domcích je toaleta zvlášť. Postele mají rozměry 190 x 70 cm, manželská postel 190 x 140 cm. Před domem je terasa se zahradním nábytkem, slunečníkem nebo markýzou, dvěma polohovatelnými lehátky a grilem.

Ve všech mobilních domcích k výbavě patří přikrývky a polštáře. Ložní prádlo a ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Všechna okna jsou vybavena síťkou proti komárům. 

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ručníky a ložní prádlo.

Mapka s označením lokality mobilních domků

Pláž

Hosté mají volný vstup na částečně písčitou, částečně štěrkovou a částečně zatravněnou pláž. Z pláže je pozvolný vstup do moře a je proto ideální pro rodiny s dětmi. Pláže zde jsou spíše přírodního charakteru. Nenajdete zde typicky zlatý italský písek, ale výhodou jsou prostorné a nepřeplněné pláže. Za poplatek si lze pronajmout lehátko a slunečník. Na pláži se nachází plážový bar s rychlým občerstvením. 

Sport a rekreace

V areálu najdete plavecký bazén s 10 metrovým  skokanským můstkem, dětský zážitkový bazén se skluzavkami, divokou řeku a  bazén s trampolínou. Milovníci aktivního odpočinku mají k dispozici stolní tenis, tenisové kurty, hernu, dětské hřiště, minigolf, volejbalové hřiště a nabídku sportovních aktivit včetně aqua aerobiku. V letních měsících je pro děti připraven bohatý animační program. 100 metrů od kempu se nachází škola windsurfingu a kitesurfingu.

Vybavení střediska

V rekreačním středisku nechybí turistické informační středisko, samoobslužná prádelna a WIFI (zdarma do 500 MB).

Gastronomie

Součástí gastronomické nabídky je restaurace / pizzerie, bar a zmrzlinový stánek.

Obchody

Hostům je k dále dispozici mini market, obchůdek s ovocem a zeleninou, obchod se sportovním zbožím, novinový stánek a pekárna..

Zvířata

Ve prázdninovém komplexu jsou povolená menší plemena psů (do 15 kg). Pobyt se zvířetem je na vyžádání a za poplatek. 

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat před mobilním domkem.

Destinace

Monfalcone leží na pobřeží Terstského zálivu v severoitalském regionu Friuli – Venezia Giulia  asi 30 km západně od Terstu. Dominantou tohoto města je středověká pevnost La Rocca. Tento region je vyhledávaným místem díky svým historickým památkám, malebné přírodě, krasovým útvarům, výborné gastronomii a klidné středomořské atmosféře. Město Monfalcone se považuje za nejsevernější jadranské letovisko.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování v mobilních domcích, klimatizace, využití energií (voda, elektřina, plyn), elektrický gril, vstup do venkovních bazénů, vstup na pláž, animační a sportovní program v hlavní sezoně, parkování u mobilního domku

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu, vrátnou kauci ve výši 100 € za domek, závěrečný úklid ve výši 40 € (klient si může provést úklid sám), pronájem ručníků a ložního prádla, klimatizaci 5 € za den
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.
  • Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Riviera Monfalcone

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 049 964
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Marina Julia Camping Village - Happycamp: Rekreační pobyt 7 nocí
    Itálie, Benátsko, Riviera Monfalcone

Původní cena
3 398 Kč/os

Cena od
2 923 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 049 964

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
14 611 Kč
příplatek za pobyt se zvířetem
0
170 Kč
příplatek za úklid v případě ubytování se zvířetem
0
640 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč