Marko Polo Hotel by Aminess

  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Korčula, Korčula město

4/5

Marko Polo Hotel by Aminess

    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Korčula, Korčula město
Popis

Stručný popis:

 • přímo u moře, na ostrově Korčula, rodiště cestovatele Marca Pola
 • ideální místo pro romantickou dovolenou
 • oblast proslavená nejlepšími červenými víny
 • Důležité:
 • 15% sleva do 29.2.2024 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 100%)
 • 10% sleva do 31.3.2024 (podmíněné zaplacením zálohy ve výši 100%)

(ceny již zahrnují aktuální platné slevy)

Poloha: na ostrově Korčula, cca 300 m od staré části centra.

Pláž: cca 50 m, oblázková, skalnatá, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži.

Bazén: venkovní bazén (150 m?) se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství), pool bar, ručníkový servis.

Vybavení: klimatizovaná restaurace s výhledem na moře, snack bar na pláži, taneční terasa, TV místnost, výtah, směnárna, wellness & spa o rozloze 1.000 m2 - vnitřní vyhřívaný bazén (130 m?) se sladkou vodou (v červenci a srpnu uzavřen), finská sauna, relaxační zóna, masáže, kosmetické procedury; fitness, parkování za poplatek 3€/den (platba na recepci).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (standard, S2, 74190); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, mořská strana (standard, MS2, 52899); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, s možností přistýlky pro 1 dosp. osobu (comfort, SS2, 94347); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, výhled moře, s možností přistýlky pro 1 dosp. osobu (comfort, S2M, 92348); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, s možností 2 přistýlek pro 2 děti do 13,99 let nebo 1 dosp.osobu (superior, junior suite, HA2JP, 96486); vždy minibar, vysoušeč vlasů, sejf, telefon, Wi-Fi.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu; možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení).

Sport a zábava: vodní sporty, k pronájmu surfy a loďky; cykloturistika, animační programy pro děti i dospělé (v hlavní sezóně), za poplatek tenisové kurty (tenisová škola), minigolf, wellness centrum, dětské hřiště; večery s živou hudbou 2x týdně (v hl. sezóně).

Domácí mazlíčci: platba na recepci 20€/den (po předchozím potvrzení).

Dětská postýlka: pro děti do 3,99 let v ceně (po předchozím potvrzení).

Nabídka pro děti: animační programy, dětské hřiště.

Autobusová doprava: nelze.

Check-in/check-out: po 15:00hod./ do 10:00 hod.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • pobytovou taxu
 • Děti:
 • dítě do 7 let ZDARMA
 • dítě do 2 let ZDARMA bez nároku na lůžko
 • dětské animace v sezóně ZDARMA

Základní cena nezahrnuje

 • Možné doplatky (na recepci):
 • domácí mazlíčci 20€/den
 • parkování 3€/den

Informace o zájezdu

Pořadatel: KOMPAS Praha, cestovní kancelář, spol. s r.o., IČ 15269540.
Lokalita dle pořadatele: Chorvatsko, Korcula (Insel)

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Marko Polo Hotel Aminess ****
Typ pláže: oblázková, písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 130 m
Všechny zájezdy do  Marko Polo Hotel Aminess

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 605 288
dnes 8–20 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Korčula

4/ 5 1 recenzí

petr srpen 2017
Marko Polo Hotel Aminess ****, Chorvatsko, Korčula, Korčula město
Marko Polo. Jen dvě vady - pokoje bez balkonů, tedy veliký problém sušit plavky a ručníky a ukrutně daleká vzdálenost od letiště v Dubrovníku ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací