Termín:
29. 7. – 5. 8. 2019
Počet dní:
8 (po – po)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 4:15
Strava:
all inclusive
Původní cena:
17 843  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Výhody
 • EXKLUZIVNĚ v naší nabídce
 • dětský bazén a miniklub
 • bohatá wellness nabídka
Popis hotelu

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Dětský bazén a miniklub. Bohatá wellness nabídka.

Poloha

v severní části Slunečného pobřeží. V okolí hotelu se nachází množství obchůdků, barů a diskoték. Centrum Slunečného pobřeží cca 2,5 km. Letiště Burgas cca 35 km.

Pláž

cca 150 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj na pláži zdarma (dle dostupnosti).

Vybavení

hotelový komplex s 368 pokoji na několika podlažích. Recepce, trezory k pronajmutí, výtahy, lobby bar, snack bar, restaurace, a-la-carte restaurace (za poplatek), obchody. V udržovaném venkovním areálu bazén s terasou na opalování a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 30 m2, s fénem, klimatizací, telefonem, sat. TV, chladničkou, vanou, WC, balkonem.

Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B): s výhledem na moře, jinak jako A2A.

Studia (A2C/A3C): prostornější, cca 51 m2, jinak jako A2A.

Apartmány (A2D/A3D): cca 78 m2, jinak jako A2A.

Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 23:00 h. Odpoledne snacky, káva, čaj, ovoce a zákusky.

Sport/aktivity

zdarma: animační program. Za poplatek: fitness. Rozmanitá nabídka Slunečného pobřeží.

Internet

WiFi v lobby baru zdarma.

Wellness

zdarma: venkovní vířivka. Za poplatek: Spa centrum - krytý bazén, masáže, lázeňské procedury a sauna.

Děti

dětský animační program, vestavěný dětský bazén, miniklub, dětské menu.

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4.

FlexiFly

na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann CZ, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Slunečné pobřeží
 • Místo dle CK: Slunečné pobřeží
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Marvel ****
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Hotel Marvel

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.


Marvel ****

Číslo zájezdu: 1207444
Bulharsko, Slunečné pobřeží

Všechny termíny a možnosti (668)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu