MELANÉSIE A POLYNÉSIE - OSTROVY FIDŽI A TONGA

Fidži, Tonga, Fidži

MELANÉSIE A POLYNÉSIE - OSTROVY FIDŽI A TONGA

  Fidži, Tonga, Fidži
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Nezapomenutelná cesta na vzdálené tropické ostrovy nesčetných přírodních krás. Bílé pláže, odstíny modře oceánu u korálových útesů, přírodní koupaliště v jeskyních v džungli, skalní brány, mořské gejzíry, vodopády, ale i polynéský „Stonehenge“ a veselé hřbitovy… Na ostrovy, kde se z bývalých lidožroutů stali úžasní přátelští lidé, jejichž zvyky, obřady a hostiny budete moci poznávat. Bez obav! – budete na té správné straně a konzumuje se především vepřové.

Doprava

Kompletní letecká doprava včetně letištních tax a poplatků, pozemní doprava (pronajaté vany/minibusy s místními řidiči, taxi).

Ubytování

11x hotely, bungalovy (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, obvykle s bazény). 1-lůžkový pokoj za příplatek 21 900 Kč (11x).

Stravování

10x snídaně, na Fidži na lodi 1x barbecue oběd, pivo, víno a nealko nápoje, na Tonze 1x oběd (na ostrově Fafa) a 1x polynéská večeře (v resortu - švédský stůl).

Délka tras

letadlem 41 000 km, po zemi 300 km, loděmi 100 km, pěšky 3x 3-8 km (volitelně)

Program
1. až 3 den

Základní cena zahrnuje

V ceně je zahrnuto

Doprava. Výlet lodí po ostrovech Mamanuca se šnorchlováním, výlet lodí na ostrov Fafa, 3x celodenní výlet na Viti Levu a 1x okružní výlet po Tongatapu. Polynéská show na Tonze, obřad pití kavy. Ubytování a strava. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Kompletní letecká doprava včetně letištních tax a poplatků, pozemní doprava (pronajaté vany/minibusy s místními řidiči, taxi). Ubytování: 11x hotely, bungalovy (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, obvykle s bazény). 1-lůžkový pokoj za příplatek 21 900 Kč (11x). Strava: 10x snídaně, na Fidži na lodi 1x barbecue oběd, pivo, víno a nealko nápoje, na Tonze 1x oběd (na ostrově Fafa) a 1x polynéská večeře (v resortu - švédský stůl).

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Nomád, IČ: 49970844. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Fidži, Tonga

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 641 276
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

MELANÉSIE A POLYNÉSIE - OSTROVY FIDŽI A TONGA
  Fidži, Tonga, Fidži

Cena
107 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 641 276

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
107 690 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
4 230 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
2 925 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 15 dní
0
1 Kč