Termín:
13. 2. – 25. 2. 2020
Počet dní:
13 (čt – út)
Počet nocí:
11
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Původní cena:
45 800
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd na poloostrově 'Hicacos', kde se nachází nejznámější kubánské letovisko 'Varadero'. Toto letovisko je vzdálené od Havany asi 140 km. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Nejatraktivnější letovisko Kuby nabízí kromě jedné z nejkrásnějších pláží na světě také řadu turistických lákadel jakými jsou například delfinárium, přístav ze kterého denně odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky nebo 18-ti jamkové golfové hřiště. Prožijte Vaší dovolenou v tomto letovisku v hotelu Memories Varadero 4*, ALL INCLUSIVE.

ODPOČIŇTE SI OD VŠEDNÍHO STRESU A DNEŠNÍHO USPĚCHANÉHO SVĚTA NA BÍLÝCH PLÁŽÍCH, KTERÉ JSOU OMÝVÁNY AZUROVĚ ČISTOU VODOU ATLANTSKÉHO OCEÁNU...

Popis lokace

VARADERO:

Letovisko „Varadero” se nachází 140 km od Havany a je největším turistickým střediskem na Kubě s více než půl milionem turistů ročně.  Nachází se na velmi úzkém (0,5 - 1 km) a 25 km dlouhém poloostrově „Hicacos”. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Dnešní letovisko bylo vystavěno jako sídlo bohatých ve 20. letech minulého století. Po druhé světové válce zde byla postavena kasina a hotely. Nádherná 22 kilometrová pláž věhlasných bílých písků, tyrkysové moře a desítky moderních resortů s programem „ALL INCLUSIVE”, nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění, golf a denní i noční zábavu. Na jihu regionu leží Národní Park „Ciénaga de Zapata” (4 400 km2  - bažinné ekosystémy s bohatou endemickou florou a faunou). Součástí parku je areál „Guamá” k němuž patří: krokodýlí farma,  indianská vesnice „Aldea Taina” a „Lago del Tesoro” - jezero pokladů.  O několik kilometrů dále leží zátoka Sviní se známým epickým muzeem a pláž „Playa Girón”. Za zmínku ještě stojí  údolí - „Valle Yumuri” a vyhlídka - „Mirador Bacunayagua” (na půl cesty mezi Havanou a Varaderem).  Za návštěvu také stojí nádherná jeskyně „Cuevas de Bellamar”, 10 km od města Matanzas. Varadero je v současnosti oblíbené turistické středisko s bílými písčitými plážemi a moderními zábavními středisky. Jeho pláž se řadí mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. Mezi zajímavá turistická lákadla patří 18-ti jamkové golfové hřiště, delfinárium nebo marína, odkud každým dnem odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky.

Popis ubytování

MEMORIES VARADERO 4****:

Areál hotelu Memories Varadero se nachází jen pár metrů od překrásné bílé písčité pláže v nejvýchodnější části Varadera, v zóně luxusních hotelů. Hotel je obklopen krásnou tropickou zahradou, jež je domovem řady zdejších mořských ptáků. Disponuje 1035 klimatizovanými pokoji se sociálním zařízením, denně doplňovaným minibarem, kávovarem, trezorem, vysoušečem vlasů, žehlící soupravou, telefonem, CD/USB přehrávačem a satelitní televizí. Všechny pokoje mají vlastní balkon či terasu. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetových restauracích „Culinarium“ nebo 'Playa Puerto Carenas' nebo v některé z dalších šesti specializovaných a la carte restaurací, nabízejících mimo jiné mexickou, italskou, japonskou, francouzskou či kreolskou kuchyni nebo rybí restauraci. V areálu je k dispozici 8 barů, včetně pěkného snack baru „Rio Almendares“ nebo lobby baru 'El Cabildo', které jsou hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně. V resortu je fitness centrum a wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi, 4 bazény včetně dětských brouzdališť, miniklub pro děti od 5 do 12 a baby club pro děti od 0 do 4 let s celodenním programem. Nechybí zde aerobik, kurzy salsy, španělštiny a potápění, různé hry, animační programy, noční představení a diskotéka. Na hotelové pláži je možné využít širokou škálu vodních sportů, například šnorchlování, kajaky, vodní lyže, windsurfing nebo katamarán. Hotelovým hostům jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Příznivci sportu uvítají tenisové, basketbalové a volejbalové kurty nebo stolní tenis. Hotel má zdravotnickou službu, směnárnu, obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby, prádelnu, salón krásy, internet a hlídané parkoviště. Pro výlety do okolí si můžete u hotelu zapůjčit automobil, kolo anebo domluvit projížďku na koni či výlet za sportovním rybařením nebo do delfinária.

Strava

Program ALL INCLUSIVE v hotelu Memories Varadero nabízí svým hostům široký výběr místní i mezinárodní kuchyně a také pestrou nabídku nápojů (káva, džus, pivo, vína, koktejly, likéry). Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v bufetových restauracích 'Culinarium' a 'Playa Puerto Carenas'. Lze také navštívit některou z dalších šesti a la carte restaurací („Mediterraneo, Fontana di Trevi, El Colonial, Dragon Rojo, Mexicano nebo Gourmet“), nabízejících italskou, japonskou, mexickou, francouzskou, místní a mezinárodní kuchyni. Po celý den lze využít lehkého občerstvení u osmi hotelových barů, včetně pěkného lobby baru 'El Cabildo' nebo přímo na pláži pak oceníte bar „Puerto Carenas“ či snack bar 'Rio Almendares', který je hostům k dispozici 24 hodin denně k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Program

1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních / večerních hodinách.
Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu na Varaderu. Ubytování.

2.,3.,4., - 14. DEN (délka pobytu dle Vašeho výběru)
Volné dny v programu ALL INCLUSIVE s možností využití fakultativních výletů.

POSLEDNÍ DEN
Volný dopolední program
V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně
Asistence průvodce / delegáta na letišti v Havaně ve všech skupinových termínech

ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu v ekonomické třídě dle letového řádu (vč. přepravy 1 zavazadla o hmotnosti 23 kg a příručního zavazadla o hmotnosti 8 kg na každou osobu)
 • Kolektivní transfer z letiště v Havaně do hotelu na Varaderu
 • Ubytování na Varaderu ve vybraném hotelu v režimu ALL INCLUSIVE
 • Kolektivní transfer z hotelu na Varaderu na letiště v Havaně
 • Služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu s možností dokoupení fakultativních výletů (24 hod. na telefonu, sídlí v Havaně)
 • Pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • Vstupní vízum - cena 890 Kč
 • Cestovní pojištění - léčebné výlohy + storno (51 Kč-139 Kč/os/den - dle typu zvoleného pojištění)
 • Fakultativní výlety
 • Příplatek za pokoj s výhledem na moře nebo za pokoj vyšší kategorie

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Kentlucky, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Varadero
 • Místo dle CK: Varadero

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Memories Varadero Beach Resort ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Memories Varadero Beach Resort

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

4 uživatelů

Pořadí

35. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Matanzas

Nejnovější recenze

2
15.7.2019 | Míra
Datum pobytu červenec 2019
2/5 - Horší
Dojem je takový že příště si hotel vice zjistím.
1
31.8.2018 | Anonym
Datum pobytu červenec 2018
1/5 - Nic moc
Odporučila by som výlety: zatoka sviň a vodopády tam bolo naozaj nádherné. Celkový dojem by som donedávna hodnotila pozitívne aj napriek spomenutým nedostatkom. Ale po troch týždňoch od príletu sme zistili že sme si odniesli suvenír, dostali sme svrab. :-( nikomu to neželám. Najhoršia dovolenka
4
11.11.2014 | Klára
Datum pobytu listopad 2014
4/5 - Skvělé
Hotel je krásny a situovaný v udržiavanej a peknej záhrade. Odporúčať by som ho mohla všetkým vekovým kategoriám, ako aj rodinám.

Kuba

Kuba je stát ležící v Karibiku a zároveň největší ostrov souostroví Velké Antily. Území tvoří kromě hlavního ostrova i tisíce malých ostrovů a ostrůvků. Nejen díky svým přírodním krásám, tropickým lesům, korálovým útesům a atolům je hojně navštěvovanou destinací. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě patří zimní měsíce, od května do října je zde období dešťů. Na Kubě panuje tropické počasí s příjemnými průměrnými teplotami okolo 25 ⁰C. Místní prostředí je velmi svérázné. Tropický ráj s pohnutou historií, který se ale postupně otevírá světu. Je to země latinských rytmů, barev, kontrastů, nejlepších doutníků a kvalitního rumu. Hlavním městem je pulzující a historická Havana, největší přímořský ráj je poloostrov Varadero a potápěči je nejvíce vyhledávaný ostrov Cayo Coco.


MEMORIES VARADERO ****

Číslo zájezdu: 1382796
Kuba, Matanzas, Varadero

Všechny termíny a možnosti (609)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
Pá 11.9 – Po 21.9.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
33 300 Kč
Po slevě 9%
Letecky
Praha
Po 25.5 – Čt 4.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
33 300 Kč
Po slevě 41%
Letecky
Praha
Čt 19.11 – Út 1.12.2020
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
38 400 Kč
Letecky
Praha
Po 26.10 – Pá 6.11.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
36 500 Kč
Letecky
Praha
Ne 1.11 – St 11.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 400 Kč
Letecky
Praha
Pá 13.11 – Po 23.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 400 Kč
Letecky
Praha
Ne 29.11 – St 9.12.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 400 Kč
Letecky
Praha
Út 1.12 – Pá 11.12.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 400 Kč
Letecky
Praha
Út 3.11 – Pá 13.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 400 Kč
Po slevě 35%
Letecky
Praha
Čt 5.11 – Ne 15.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 400 Kč
Po slevě 29%
Letecky
Praha
Út 17.11 – Pá 27.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 400 Kč
Po slevě 29%
Letecky
Praha
Čt 19.11 – Ne 29.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 400 Kč
Letecky
Praha
Čt 3.12 – Ne 13.12.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 400 Kč
Po slevě 23%
Letecky
Praha
St 9.12 – So 19.12.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 400 Kč
Letecky
Praha
Po 24.8 – Pá 4.9.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
36 700 Kč
Letecky
Praha
St 2.9 – Ne 13.9.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
36 700 Kč
Letecky
Praha
Po 2.11 – Pá 13.11.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
36 800 Kč
Letecky
Praha
Čt 29.10 – Ne 8.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 700 Kč
Letecky
Praha
Po 31.8 – Pá 11.9.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
37 000 Kč
Letecky
Praha
Po 13.7 – Pá 24.7.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
37 000 Kč
Letecky
Praha
Po 20.7 – Pá 31.7.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
37 000 Kč
Letecky
Praha
Po 27.7 – Pá 7.8.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
37 000 Kč
Letecky
Praha
Po 3.8 – Pá 14.8.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
37 000 Kč
Letecky
Praha
Po 7.9 – Čt 17.9.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 900 Kč
Po slevě 16%
Letecky
Praha
Út 27.10 – Pá 6.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 900 Kč