Termín:
13. 11. – 23. 11. 2017
Počet dní:
11 (po – čt)
Počet nocí:
10
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

BUENOS AIRES • DELTA DEL TIGRE • MENDOZA • SANTIAGO DE CHILE. Zajišťujeme individuálně v libovolném termínu.

1. den:

Odlet z Prahy

2. den

Buenos Aires - Přílet na letiště Ezeiza, transfer do hotelu, odpočinek po cestě, individuální volno.

3. den:

Buenos Aires - Ráno půldenní projížďka a procházka centrem města - po třídě Avenida de 9 de julio se vydáme k jednomu ze symbolů města, k Obelisku a slavnému divadlu opery, mistrovskému architektonickému dílu s úžasnou akustikou, poté se projdemestarobylou čtvrtí San Telmo, kolébce města, kde se každou neděli konává trh starožitností nebo také bleší trh. Pokračujeme k historickému a politickému centru města kolem náměstí Plaza de Mayo, s katedrálou, s koloniální architekturou, s Casa Rosada adalšími historickými paláci. La Boca je malebnou čtvrtí bývalých italských přistěhovalců, proslulá je zejména její ulička Caminita. Podél Avenidy de Mayo, která má pro změnu typický španělský ráz, se dostaneme na náměstí Plaza de los dos Congresos přímonaproti budovy kongresu a dále do aristokratické čtvrti Recoleta a k nádhernému parku Palermo. Návrat do hotelu. Odpoledne volno, možnost návštěvy tančírny s kurzem tanga.

4. den:

Buenos Aires - Dopoledne volno a odpoledne fakultativně výlet do Tigre. Vlakem Tren de la Costa projedeme rezidenční částí města s nádhernými vyhlídkami na luxusní obydlí smetánky, mineme městečko Olivos s prezidentskou rezidencí Quinta de Olivos,San Isidro se starobylou katedrálou a známým obchodním centrem, a dostaneme se k deltě řeky Paraná, pouhých 30 km severně od hlavního města. Zde se nachází jedinečná ekologická oblast Delta del Río Paraná. Po příjezdu do Tigre, které je považováno za rájveslařů, je možné se nalodit na bárky a projíždět se kanály a přítoky řeky a vychutnávat nádhernou přírodu nebo se jen procházet parkem de la Costa s nejrůznějšími atrakcemi a podívanými. Návrat do hotelu kolem 18,00. Večer fakultativně představení Tangoshow s večeří, před představením, které oživuje sofistikovanost, luxus a styl tanga v době jeho největší slávy, možnost lekce tanga. Návrat do hotelu.

5. den:

Buenos Aires - Mendoza - Po snídani odjezd na letiště a odlet do Mendozy, transfer do hotelu. Odpoledne procházka východní částí města - Ciudad Este - se spoustou parků lemovaných stromořadími a zelenými pěšinkami, s moderní architekturou - laAlameda, Area Fundacional, Centro Cívico a Park Gral, prohlédneme si typické domy San Martínu s tradičními velkými domovními vraty, zastavíme se v La Rosaleda, nádherné růžové zahradě s více jak 4500 druhy růží, a vyjdeme na vršek Cerro de la Gloria spamátníkem osvobození Ameriky.

6. den:

Mendoza - Po snídani se vydáme na výlet po vinných stezkách Caminos del Vino,kterých je v této provincii na 2000, některé malé, rodinné, jiné velké, státní. První vinice zde založili v 16. stol. jezuitští misionáři. Návštěva vinic a vinných sklepůspojená s degustací nejrůznějších značek, oběd v tradičním lidovém stylu doprovázený hudebním vystoupením.

7. den:

Mendoza - Santiago de Chile - Po snídani odjezd autobusem k chilským hranicím. Po cestě jsou nádherné výhledy na Aconcaguu, nejvyšší vrchol Jižní Ameriky, míjet budeme lyžařská střediska, termální lázně Cacheuta, prázdninové městečko Potrerillos,průsmyk Uspallata. Po cestě oběd v Puente de Inca a návštěva dalšího vinného sklepa s degustací. Na hranicích nás uvítá socha Krista - Cristo Redentor. Navečer příjezd do Santiaga de Chile.

8. den:

Santiago de Chile - Po snídani prohlídka města, návštěva Muzea vinařství, degustace a prezentace různých vín. Oběd, odpoledne volno nebo fakultativně návštěva vinic v oblasti Cajón de Maio a vinných sklepů Concha y Toro, hlavního vývozce chilskýchvín. Večer fakultativně večeře se zábavním programem . show Los Adobes de Argomedo.

9. den:

Santiago de Chile - Volný den v Santiagu nebo fakultativně půldenní návštěva vinic, buď Colchagua Valley nebo vinice Undurraga a Tarapaca. Nebo možnost návštěvy Muzea Pabla Nerudy na Isla Negra, s domem spisovatele a s jeho hrobkou.

10. den:

Santiago de Chile - Buenos Aires - Po snídani volno. Transfer na letiště, odlet do Buenos Aires. Ve večerních hodinách odlet do Evropy.

11. den:

Přílet do Prahy

Fakultativní výlety (ceny za osobu):

Tigre - parque de la Costa: Bus - 38 USD, privátní pro 2 osoby - 59 USD kurs tanga - 1 hod., indiv., s transferem: 100 USD kurs tanga - 2 hod. ve skupině, s transferem 35 USD Tango show (s večeří): 80 USD Gaučové a pampa, (s obědem): Bus - 75 USD, privátní odvoz pro 2 osoby - 184 USD plavba na Isla de los Lobos 40 USD výlet Valle de Colchagua y ochutnávka Casa Silva 152 USD výlet Isla Negra a museum Pabla Nerudy 79 USD Argómedo s večeří v Santiagu de Chile 74 USD

Příplatky

- ubytování ve 4* hotelích + 4000 Kč/os

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

* leteckou přepravu dle programu * letištní taxy a palivový příplatek * autobusovou dopravu Mendoza - Santiago * asistenci česky mluvícího průvodce v Bs As * 8x ubytování v hotelu 3* se snídaní * transfery letiště-hotel-letiště * půldenní výlet po Bs As s obědem * celodenní výlet po vinicích s obědem * 1/2 denní výlet po Mendoze * 1/2 denní výlet po Santiago de Chile * pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

• pojištění léčebných výloh a storna Evropské pojišťovny (doporučujeme připlatit) * fakultativní výlety

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Emma, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Buenos Aires, Santiago de Chile
Informace o slevách

Mezi Argentinou a Chile - po vinných stezkách a nejen po nich ****

Číslo zájezdu: 835619
Argentina, Chile, Buenos Aires, Santiago de Chile

Všechny termíny a možnosti (1)