Termín:
2. 12. – 2. 12. 2018
Počet dní:
1 (ne – ne)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
484
(19 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvod

Najväčší podvodný svet v Rakúsku - Dom morí s morskými živočíchmi a tropickou záhradou a potom už bohatý program príchodu Mikuláša v zámku Schönbrunn.

Úvod

1-dňový autokarový zájazd

Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

Program 1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 08:00 hod.) Prvou zastávkou bude Dom morí (Haus des Meers), ktorý je najväčším podvodným svetom v Rakúsku. Stretneme sa zoči-voči so žralokom mlatkohlavým, ktorého hlava pripomína riadidlá na bicykli, objavíme farebný svet tropických koralových morí, dáme si pozor na dravé pirane, skontrolujeme krokodílie tesáky a zbystríme zrak pri obrovských chlpatých tarantulách. Uvidíme i jedovaté škorpióny, niekoľkometrové pytóny a ešte nebezpečnejšie mamby. Cestu nám určite skríži najväčší suchozemský krab na svete - Coconut crab, ktorý dorastá až do neuveriteľných 40 cm! Uvidíme preslávenú barakudu, morskú korytnačku a na záver prelezieme cez tropickú záhradu s voľne pobehujúcimi opičkami. Presunieme sa na zámok Schönbrunn , kde na najmenších čaká bohatý program: príchod Mikuláša s rozdávaním darčekov, návšteva ZOO a tiež detského múzea . Prajeme dobrú zábavu! Návrat na Slovensko vo večerných hodinách (cca o 19:00 hod.).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Základní cena nezahrnuje

Vstupy, cestovné poistenie.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Satur Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Schönbrunn

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour


Mikuláš v Schönbrunne

Číslo zájezdu: 903831
Rakousko, Rakouské termály, Vídeň, Schönbrunn, Vídeň

Všechny termíny a možnosti (1)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autobusem
Ne 2.12 – Ne 2.12.2018
bez ubytování
1 den
bez stravy
19 EUR