Termín:
2. 12. – 2. 12. 2018
Počet dní:
1 (ne – ne)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
494
(19 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvod

Najväčší podvodný svet v Rakúsku - Dom morí s morskými živočíchmi a tropickou záhradou a potom už bohatý program príchodu Mikuláša v zámku Schönbrunn.

 
Úvod

1-dňový autokarový zájazd

 
Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

 
Poznámka

Kindermuseum 1_©_SKB

 
Program 1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 08:00 hod.) Prvou zastávkou bude Dom morí (Haus des Meers), ktorý je najväčším podvodným svetom v Rakúsku. Stretneme sa zoči-voči so žralokom mlatkohlavým, ktorého hlava pripomína riadidlá na bicykli, objavíme farebný svet tropických koralových morí, dáme si pozor na dravé pirane, skontrolujeme krokodílie tesáky a zbystríme zrak pri obrovských chlpatých tarantulách. Uvidíme i jedovaté škorpióny, niekoľkometrové pytóny a ešte nebezpečnejšie mamby. Cestu nám určite skríži najväčší suchozemský krab na svete - Coconut crab, ktorý dorastá až do neuveriteľných 40 cm! Uvidíme preslávenú barakudu, morskú korytnačku a na záver prelezieme cez tropickú záhradu s voľne pobehujúcimi opičkami. Presunieme sa na zámok Schönbrunn , kde na najmenších čaká bohatý program: príchod Mikuláša s rozdávaním darčekov, návšteva ZOO a tiež detského múzea . Prajeme dobrú zábavu! Návrat na Slovensko vo večerných hodinách (cca o 19:00 hod.).

 

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Základní cena nezahrnuje

Vstupy, cestovné poistenie.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Satur Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Schönbrunn

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.


Mikuláš v Schönbrunne

Číslo zájezdu: 903831
Rakousko, Rakouské termály, Vídeň, Schönbrunn, Vídeň

Všechny termíny a možnosti (1)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autobusem
Ne 2.12 – Ne 2.12.2018
bez ubytování
1 den
bez stravy
494 Kč