Minisafari, Národní park Tsavo a pobyt v hotelu Papillon Lagoon Reef

Keňa, Jižní pobřeží, Diani Beach

4/5

Minisafari, Národní park Tsavo a pobyt v hotelu Papillon Lagoon Reef

  Keňa, Jižní pobřeží, Diani Beach
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Vybavení

Papillon Lagoon Reef Hotel -Hotel je umístěný přímo na pláží Diani, 10 minut jízdy od obchodů a restaurací. Od mezinárdního letiště v Mombase je vzdále cca 90km. Je vhodný pro rodinnou dovolenou. V nabídce má i rodinné pokoje se 2 ložnicemi. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 3 bary, obchod se suvenýry, bazén s barem, dětský bazén, sluneční terasu, posilovnu, dětské hřiště, wellness a fitness centrum. V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště. Ngutuni Safari Kemp - tento safari kemp se nachází v Národním parku Tsavo East a polohou je ideálním výchozím bodem pro safari. V kemput je 48 pokojů zařízených v tradičním, svahilském stylu. Najdete zde i restauraci, bar a společenské místnosti. Kemp je umístěn u malé vodní nádrže, kde také můžete pozorovat divoká zvířata.

Program okruhu

Kombinace safari a pobytu u moře je ideální pro všechny, co chtějí zažít malé dobrodružství pozorováním divoké zvěře v jejich domovském prostředí. Národní pak Tsavo je typický pro svoji krajinu. Zvlněné pláně savany prorostlé mohutnými baobaby jsou domovem obrovských stád 'červených slonů'. Je zde monitorován i vzácný druh antilop hirola. Během safari vyjížděk se vám naskytne pohled na stáda divoké zvěře. Nejčastěji v parku můžete spatřit slony, žirafy, zebry, gazely, impaly a ostatní antilopy, rozličné druhy ptactva, ale i lvy, gepardy atd.

Doba transferu

90 min

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu Praha - Mombasa - Praha, letištní poplatky, transfery, ubytování v hotelu Papillon Lagoon Beach Resort s programem all inclusive, 1 a 1/2 denní safari v Národním parku Tsavu East s plnou penzí a ubytováním v kempu Ngutuni, služby česky mluvícího delegáta během pobytu v hotelu Papillon. ( česky mluvící delegát není přítomný během samotného safari)

Základní cena nezahrnuje

  • Vízum do Keni, nápoje během safari, spropitné pro průvodce během safari.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Keňa
  • Místo dle CK: Diani Beach

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Papillon Lagoon Reef Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Papillon Lagoon Reef Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 847 736
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

7. nejlepší hotel v destinaci Jižní pobřeží

4/ 5 1 recenzí


ZO listopad 2012
Dobrá základna pro safari - Shimba Hills, Tsavo, Masai Mara !. Velmi dobrý hotel (čistota, klid, ochotný personál a dobré jídlo). Klidný hotel, vhodný pro všechny věkové kategorie co chtějí mí... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Keňa

Podobně jako sousední Tanzanie je i Keňa zárukou nevšedních zážitků během odpočinkové i aktivní dovolené. Západní část země patří horám, východ země se svažuje směrem k Indickému oceánu. Keňa je zemí nekonečných savan, ve kterých můžete pozorovat tradiční zvěř jako lvy, slony, žirafy a zebry. Odpovídá tomu větší množství rezervací a věhlasných národních parků. Nenechte si ujít místní safari v přirozeném prostředí. Pobřeží Indického oceánu je nádhernou oázou tropické idylky. Palmové háje, bělavé pláže, tyrkysové moře, hotelové komplexy v duchu tradiční architektury, to vše a ještě mnohem více čeká na návštěvníky pobřeží. Také pobřežní vody Keni nabízí bohaté možnosti pozorování podmořského světa včetně korálů. Vyzkoušejte destinace jako Malindi nebo Diani Beach.

Od 1. 9. 2017 platí zákaz dovozu igelitových tašek a sáčků do země. V případě porušení tohoto nařízení hrozí cestujícím zadržení místní policií a pokuta ve výši několik desítek tisíc USD.

Nezávazná objednávka

Minisafari, Národní park Tsavo a pobyt v hotelu Papillon Lagoon Reef
  Keňa, Jižní pobřeží, Diani Beach

Cena
37 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 847 736

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
37 990 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění - za dospělou osobu
2
1 299 Kč
příplatek za cestovní pojištění - dítě do 15 let
0
749 Kč
příplatek za cestovní pojištění včetně rizikových sportů - za osobu
0
2 199 Kč
příplatek za připojištění C-19 - za osobu
0
490 Kč
příplatek za připojištění C-19+ - za osobu
0
990 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 11 dní
0
190 Kč