Mobilní domky Centinera

Chorvatsko, Istrie, Pula, Pula

Mobilní domky Centinera

  Chorvatsko, Istrie, Pula, Pula
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Tipy

blízko pláže
apartmány až pro 6 osob
nově v nabídce

Obecný popis

prázdninový areál Centinera, který se skládá ze tří pavilonů, apartmánů, mobilních domků a vnitřního bazénu se slanou vodou (v letní sezóně uzavřen), se nachází v blízkosti střediska Pula. Užijte si krásný výhled na moře na břehu zátoky Centinera. Ve stínu borovic, jen pár kroků od moře, najdete nové a prostorné mobilní domy, které jsou jako stvořené pro rodinnou dovolenou.

Poloha

prázdninový areál nacházející se přímo u pláže ve městečku Banjole na Istrii nedaleko Puly. Rozkládá se na břehu moře s výhledem na zátoku Centinera.

Vybavení

v areálu: recepce, vnitřní bazén se slanou vodou (v letní sezóně uzavřen), restaurace, bar, směnárna, obchod se suvenýry.

Ubytování

Deluxe Mobile home 4(+2) - cca 37 m2, terasa cca 18 m2 - 1x ložnice s manželským lůžkem 150x210 m, 1x ložnice se dvěma oddělenými lůžky 80x210 m, 2x koupelna se sprchou a WC, obývací místnost s rozkládací pohovkou (přistýlka až pro 2 děti do 10 let), plně vybavený kuchyňský a jídelní kout, SAT TV, klimatizace, ručníky a povlečení.
Deluxe Mobile home Sea view 4(+2) - cca 37 m2, terasa cca 18 m2 s orientací na mořskou stranu - 1x ložnice s manželským lůžkem 150x210 m, 1x ložnice se dvěma oddělenými lůžky 80x210 m, 2x koupelna se sprchou a WC, obývací místnost s rozkládací pohovkou (přistýlka až pro 2 děti do 10 let), plně vybavený kuchyňský a jídelní kout, SAT TV, klimatizace, ručníky a povlečení.

Stravování

bez stravy. Možnost vlastního vaření. Možnost dokoupení snídaně za poplatek 11 EUR/os./den a večeří za poplatek 20 EUR/os./den (hradí se při příjezdu na recepci).

Doplňující informace

dětská postýlka: na dotaz
domácí zvíře: není povoleno
parkování: otevřené parkoviště v blízkosti zdarma, zastřešené parkování za poplatek 1 EUR/den (platba na recepci)

Sport a zábava

blízké sportovní centrum s tenisovými kurty, hřištěm a plážovým volejbalem, možnost pronájmu auta, kola, skútru atd.. Vnitřní bazén se slanou vodou (v letním období uzavřen), animační a sportovní programy pro děti a dospělé v letním období.

Pláž

oblázková, kamenitá.
Vzdálenost od pláže cca 10 - 100 m, dle umístění mobilního domku.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky na místě

  • pobytová taxa 10HRK/os./den. Děti do 12 let neplatí. Dítě od 12 do 18 let sleva 50%, platí se na recepci hotelu.
  • Na místě se hradí povinný závěrečný úklid za poplatek 29 EUR/jednotka.
  • Povinná vratná kauce 150 EUR/jednotka.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Za sluncem s.r.o., IČ 42869650.
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Pula

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 054 115
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Mobilní domky Centinera
  Chorvatsko, Istrie, Pula, Pula

Cena
2 312 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 054 115

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
2 312 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku
4
2 312 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč