Mobilní domky MEDITERAN KEMP SELCE

  Chorvatsko, Crikvenica, Kvarner, Selce

Mobilní domky MEDITERAN KEMP SELCE

    Chorvatsko, Crikvenica, Kvarner, Selce
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Mobilní domky MEDITERAN KEMP SELCE

Proč právě sem

Prohlédněte si video RIVIERA CRIKVENICA.

Poloha

oblíbený kemp obklopený typickou přímořskou vegetací se nachází cca 500 m od turistického letoviska Selce.

Vybavení a služby

restaurace, parkoviště, market, kavárna, bankomat, směnárna, WI-FI v kempu ZDARMA.

Ubytování

nové klimatizované domky pro 4-8 osob. Typ M.HOME 4(+2) COMFORT - cca 30 m + terasa 14 m, mobilní domek se 2 ložnicemi a denní místností s rozkládacím gaučem, typ M.HOME 6(+2) COMFORT FAMILY - cca 36 m + terasa 14 m,  mobilní domek se 3 ložnicemi a denní místností s rozkládacím gaučem, vždy SAT TV, 2 x  koupelna s WC fén, vybavený kuchyňský kout (kávovar, mikrovlnná trouba) zastřešená terasa.

Sport a zábava

stolní tenis, dětské hřiště, masáže za poplatek. 

Stravování

vlastní.

Pláž

oblázková, betonová plata cca 150 m, sprchy na pláži.

Doplňující informace

pobytová taxa - cca 1,5 EUR/osoba/den a závěrečný úklid - 40 EUR/domek - platí se na místě.

Základní cena zahrnuje

ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, ložní prádlo a ručníky.

Základní cena nezahrnuje

  • Volitelné doplatky
  • Možnost dokoupení: cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Kvarner
  • Místo dle CK: Selce

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 743 863
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Mobilní domky MEDITERAN KEMP SELCE
    Chorvatsko, Crikvenica, Kvarner, Selce

Cena
2 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 743 863

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
2 890 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku (povinný)
4
2 890 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč