Mobilní domky Oliva

  Chorvatsko, Istrie, Rabac

4/5

Mobilní domky Oliva

    Chorvatsko, Istrie, Rabac
Číslo zájezdu: 2 057 231
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Nachází se v zeleni u pláže Maslinica, v blízkosti komplexu hotelů Hedera, Mimosa a Narcis.

Přehled

mobilní domky pro 2-6 osob nástup možný každý den

Stručná poloha

50-500 m od pláže 800 m do centra města

Poloha

Mobile homy se nachází v zátoce Maslinica 50-500 m (dle ubytování) od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a cca 800 m od centra města.

Ubytování

Centrální recepce, směnárna, restaurace a la carte, pizzerie, bar, obchod, Wi-Fi a parkoviště. Dětské hřiště, grill point (pouze s vlastním grilem), venkovní bazény v hotelovém komplexu, hřiště na volejbal a fotbal, multifunkčí hřiště, minigolf, tenisové kurty, vodní sporty na pláži a potápěčské centrum. Mobilní domky mají vybavený kuchyňský kout, sociální zařízení, SAT TV, klimatizaci a terasu. Mobilhome pro 4-5 osob AP5 (20-24m2) - má dvě 2lůžkové ložnice (jedna je s oddělenými lůžky) a 1 přistýlku v obývací místnosti. Molbilhome pro 6 osob Chalet (cca 40 m2) - má dvě 2lůžkové ložnice (jedna je s oddělenými lůžky) a 2 přistýlky v obývací místnosti.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze. U večeře jeden nápoj zdarma (voda, 2 dcl vína, piva nebo džus).

Základní cena zahrnuje

Autobusová doprava
  • 7 nocí bez stravy, spotřebu vody a erergií, ložní prádlo, pobytová taxa.
Vlastní doprava
  • 7 nocí bez stravy, spotřebu vody a erergií, ložní prádlo, pobytová taxa.

Základní cena nezahrnuje

Autobusová doprava
  • Vratná kauce50 EUR/mobile home.
  • Závěrečný úklid 20 EUR/mobile home.
  • Zapůjčení ručníků 10 EUR, výměna ložního prádla 15 EUR/ks. Komplexní pojištění, autobusová doprava.
Vlastní doprava
  • Vratná kauce50 EUR/mobile home.
  • Závěrečný úklid 20 EUR/mobile home.
  • Zapůjčení ručníků 10 EUR, výměna ložního prádla 15 EUR/ks. Komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Rabac

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Camping & Residence Oliva ***
Typ pláže: kamenitá, oblázková
Všechny zájezdy do  Camping & Residence Oliva

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 057 231
dnes zavřeno

Hodnocení

4/ 5 16 recenzí


Jitka září 2019
Oliva. Ubytovací zařízení pro nenáročné. Bylo čisto , uklizeno. Bungalov maličký. Televize nešla naladit. Od pláže docela daleko, ale zat... celá recenze


leo červen 2019
Leo. Vše skvělé, doprava hrozná... celá recenze


Pavlína k červen 2019
Výborná dovolená. Skvělá kuchyně.Domáci .Fantastická delegátka Zuzanka.Nádherné moře, když člověk zašel dál nádherné oblazkové pláže .Stín v olivac... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Mobilní domky Oliva
    Chorvatsko, Istrie, Rabac

Cena
4 050 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 057 231

Pobyt

za osobu (při obs. 2 os.)
2
10 100 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč