Mobilní domky SIRENA

  Chorvatsko, Istrie, Novigrad, Novigrad

Mobilní domky SIRENA

    Chorvatsko, Istrie, Novigrad, Novigrad
Číslo zájezdu: 2 040 826
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Mobilní domky SIRENA

Proč právě sem

Ubytovací zařízení je zapojeno do projektu chorvatské vlády Safe stay in Coratia, v rámci kterého je pro Vaši bezpečnou dovolenou garantováno dodržování přísných zdravotních a hygienických protokolů a standardů, více informací zde.

Poloha

kemp se nachází cca 1 km od města Novigrad, do centra města vede pobřežní promenáda.

Vybavení a služby

restaurace, bar, minimarket, kadeřnictví, směnárna, bankomat, WI-FI ZDARMA, parkoviště ZDARMA.

Ubytování

klimatizované mobilní domky, typ 4(+1) Classic (24 m?) - dvě 2lůžkové ložnice (1 pokoj s manželskou postelí , druhý s oddělenými lůžky), denní místnost s rozkládacím gaučem (pro max. 4 dospělé osoby a 1 dítě), typ 4(+2) Premium Village (32 m?) - dvě 2lůžkové ložnice (1 pokoj s manželskou postelí, druhý s oddělenými lůžky), denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (pro max. 4 dospělé osoby a 2 děti), vždy vybavený kuchyňský kout (myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), sprcha a WC, SAT TV, sejf, WI-FI, terasa se zahradním nábytkem. Typ Premium Village má 2 koupelny a hosté mohou využívat venkovní bazén a společný prostor pro grilování. Součástí vybavení domků jsou ručníky a ložní prádlo.

Sport a zábava

venkovní bazén (pouze pro MH Premium Village), tenisové kurty, hřiště pro míčové hry, minigolf, stolní tenis, animační programy a sportovní turnaje, vodní sporty. Možnost využití wellness centra a vnitřního bazénu v cca 500 m vzdáleném hotelu Aminess Maestral (za poplatek). Ve vzdálenosti 4 km se nachází Aquapark Istralandia.

Stravování

vlastní.

Pláž

přírodní kamenitá, oblázková, betonová plata cca 200-300 m, sprchy na pláži.

Doplňující informace

na místě se hradí pobytová taxa cca 1,15 EUR/os./den. Sleva za včasný nákup je vázaná na jméno účastníka. Při změně účastníka nebo změny termínu pobytu bude sleva za včasný nákup odebrána. Na vyžádání pobyt se psem - cca 15 EUR/den (pouze u MH CLASSIC) - platí se na místě.

Výhody a benefity

Při zakoupení pobytu v termínu 25.3.-15.4., 18.4.-29.4.,6.6.-16.6., 27.8.-3.9. a 10.9.-6.11. Vám bude poskytnuta mimořádná sleva 10 %, v termínu 2.5.-26.5.a 29.5.-3.6. Vám bude poskytnuta sleva 15 % - nelze kombinovat se slevou za včasný nákup.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla a 1x týdně, závěrečný úklid.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky

  • MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka ZDARMA, pobyt se psem - cca 15 EUR/den (pouze u MH CLASSIC) - platí se na místě.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČ 17049415.
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Novigrad

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 040 826
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Mobilní domky SIRENA
    Chorvatsko, Istrie, Novigrad, Novigrad

Původní cena
4 843 Kč/os

Cena
4 359 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 040 826

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
4 359 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku (povinný)
4
4 359 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
975 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
754 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za volné místo vedle sebe 100% garance - cesta zpět
0
1 190 Kč
příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč