MONTANIE Resort

  Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Desná

MONTANIE Resort

    Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Desná
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

MONTANIE Resort

Poloha

luxusní horské ubytování - lesní areál leží u přehradní nádrže Souš.

Vybavení a služby

recepce, panoramatická restaurace, rustikální restaurace s barem, vinárna, konferenční místnost, dětské hřiště, půjčovna kol, parkoviště ZDARMA.

Ubytování

2lůžkový pokoj 'Malý' (24 m2), 'Střední' (27 m2), 'Velký' (32 m2), 'Štítový' (23 m2) s velkým štítovým oknem, 'Jezerní' (27 m2) s výhledem na jezero, vždy se sprchou a WC, TV, varná konvice, některé s možností přistýlky. 'Srubové' apartmány - budova F (77 m2) pro 4 osoby s oddělenou obytnou částí a samostatnou ložnicí, ložnicí v patře, kuchyňský kout, krb, terasa s nábytkem a výhledem do lesa, možnost přistýlky, budova G (52 m2) pro 4 osoby, obytná část s pohovkou, kuchyňský kout, 2 lůžka, galerie se 2 lůžky, terasa s nábytkem a výhledem k rybníčku, možnost přistýlky. 'Wellness' apartmány - nacházejí se v přízemí v budovách C a D, kde se nachází i wellness centrum, skládají se ze 2 propojených pokojů, každý se sprchou a WC.

Sport a zábava

wellness centrum: vnitřní nerezový plavecký bazén, whirlpool, finská sauna, pára, sluneční terasa. Pěší turistika, cyklistika, běžky (přímo před hotelem je jedno z nástupišť na Jizerskou magistrálu), sjezdové lyžování (ski areál Černá Říčka - cca 2 km).

Stravování

snídaně - formou bufetu. Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře - salátový bar, polévkový bufet, servírované hlavní jídlo (výběr ze 3 možností), dezert, ovocný bufet.

Doplňující informace

místní poplatek cca 15 Kč/os./noc - platí se při nástupu na recepci. Domácí zvíře za poplatek 500 Kč/den. Dětská postýlka za poplatek 200 Kč/den.

Základní cena zahrnuje

ubytování a snídani/ polopenzi na vybraný počet nocí, vstup do wellness centra.

Základní cena nezahrnuje

  • Volitelné doplatky
  • MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jizerské hory
  • Místo dle CK: Desná

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 881 481
dnes 7.30–18 h

Nezávazná objednávka

MONTANIE Resort
    Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Desná

Cena
11 057 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 881 481

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
11 057 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč