MPM SPORT

  Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko

MPM SPORT

    Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

 
Sjezdovka
Kabinová lanovka vzdálená 30 metrů od hotelu. Centrum města 500 metrů od hotelu. 
 
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje: dvě jednolůžkové postele nebo jedna dvoulůžková, centrální vytápění, kabelová TV, minibar, telefon, Wi-Fi (zdarma), vana nebo sprchový kout, fén na vlasy, balkón, přistýlka, koberce, denní pokojová služba, převlékání postelí – dvakrát týdně, výměna ručníků.
Možnost pokojů deluxe či apartmánů za příplatek
 
Stravování
Snídaně formou bufetu
 
Vybavení
Restaurace (130 míst), Egur Egur Restaurant (a-la-carte), lobby bar, Wi-Fi v hale (zdarma), trezor (za příplatek), směnárna, pokojový servis, relaxační centrum, prádelna (za příplatek), vnitřní vyhřívaná garáž (za příplatek), nehlídané parkoviště (za příplatek), zvířata nejsou povolena, úschovna lyží zdarma.
 
Aktivity
Zdarma – vnitřní plavecký bazén, sauna, slaná sauna, parní sprcha, římská koupel, venkovní výřivka
 
Za příplatek – masáže a ostatní zkrášlující procedury

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu Praha-Sofia-Praha včetně odbaveného zavazadla do 20 kg a 1x lyžařského vybavení na 1 osobu (tj. vak lyže/snowboard). Transfer z letiště do hotelu a zpět. Služby česky hovořícího delegáta. Zákonné pojištění CK proti úpadků.

Základní cena nezahrnuje

  • Komplexní pojištění na cesty do zahraničí, skipass
  • Orientační cena skipasu v sezoně 2019/2020: Dospělá osoba 68 Leva/den (cca 34 eur) dětí do 8 let 1 Leva/den (cca 0,5 euro) Studenti, kteří se prokážou patřičným průkazem mají nárok na slevu 10 % z dospělé ceny. Vratná kauce za skipass 5 Leva/ osoba. Ceny jsou orientační a jsou uvedené z loňské sezony ceny pro sezonu 2020/2021 budou upřesněné nejpozději do 20.12.2020

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Bulharsko
  • Místo dle CK: Bansko

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 767 137
dnes 7.30–17 h

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

MPM SPORT
    Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko

Původní cena
25 990 Kč/os

Cena
16 190 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 767 137

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
16 190 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč