Na Sardinii v máji, mít se jako v ráji

  Itálie, Sardinie, Barumini, Cagliari, Cala Sinzias, Castiadas, Costa Rei, Chia, Porto Pino, Santa Margherita di Pula, Villasimius

Na Sardinii v máji, mít se jako v ráji

    Itálie, Sardinie, Barumini, Cagliari, Cala Sinzias, Castiadas, Costa Rei, Chia, Porto Pino, Santa Margherita di Pula, Villasimius
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Vydejte se objevovat krásy jižního pobřeží mimo sezónu a dopřejte si pohled na ty nejkrásnější přírodní zázraky bez davů turistů. V ceně zájezdu je pronájem vozu na celou dobu pobytu.

Poloha

Přímý let z Prahy vás dopraví do hlavního města ostrova, metropolitního centra Cagliari , které nabízí svým návštěvníkům historické, kulturní i gastronomické zážitky. Svou polohou je ideální pro objevování pokladů jak západního, tak východního pobřeží a zároveň poskytuje maximální komfort dostupných služeb, které v plážových letoviscích ještě čekají na otevření. Centrum města je od letiště vzdálené asi 15 minut jízdy.

Vybavení

Rozmanitost města se projevuje i ve výčtu ubytovacích zařízení, které nabízí. Ať už preferujete skromnější ubytování u místních v penzionu či bed&breakfastu, soukromí a nezávislost apartmánu s vlastním stravováním, chcete nasát elegantní atmosféru boutique hotelů, nebo dáte přednost moderním luxusním hotelům, Cagliari má pro vás to pravé.

Ubytování

Zájezd je možné objednat v těchto variantách:
PENZION/BED&BREAKFAST - ubytování v ekonomických prověřených ubytovacích kapacitách rodinného typu. Nachází se v centru města, zahrnuje kontinentální snídani a vlastní koupelnu.
APARTMÁN - ubytování v centru města s vlastním kuchyňským koutem a ložnicí. Bez stravy.
BOUTIQUE HOTEL - ubytování v elegantních ubytovacích kapacitách, určených zejména pro páry, v centru města. Každý z pokojů má vlastní koupelnu a snídaně je v ceně.
HOTEL 5* - ubytování v moderním 5* hotelu Palazzo Tirso nebo Palazzo Doglio v centru města, se snídaní
3. a 4. lůžka jsou vždy na vyžádání. Konkrétní ubytovací kapacita bude upřesněna při rezervaci.

Program

Zájezd je navržen pro ty, kdo si chtějí Sardinii vychutnat před začátkem turistické sezóny, prohlédnout si, a někdy třeba i okusit vody (průměrná teplota vody se v květnu pohybuje kolem 18 stupňů) na plážích, které jsou v hlavní sezóně zalidněné a v některých případech je vstup zpoplatněný a oproti rezervaci. Pro ty, kdo hledají odpočinek a únik v jedinečných přírodních oblastech a chtějí ostrov navštívit s pomocí odborníků, kteří se jeho poznávání věnují už přes 20 let.
Pláže
Vydejte se do perly jihovýchodního pobřeží, letoviska Villasimius , kde vás přivítají pláže Sa Ruxi , Campus , Campulongu , Simius či překrásná Punta Molentis . Nechte se okouzlit odstíny modré při pobřeží Costa Rei a plážemi Cala Pira , Cala Sinzias či Cala Monte Turno . Na jihozápadě vás pohladí písečné poklady letoviska Chia , ikonická Tuerredda nebo vysoké bílé duny v oblasti Porto Pino . Minout jistě nemůžete ani věhlasnou městkou pláž Poetto , kolem které vede v Cagliari promenáda.
Příroda
O tom, že Sardinie není jen o plážích vás přesvědčí téměř 60 000 hektarů parku Sette Fratelli , který v sobě ukrývá četné cyklo i pěší stezky a zavede vás mezi opojné vůně středomořské vegetace. Stejným aroma vás přivítá i park Gutturu Mannu , známé útočiště sardinského jelena.
Historie
Za historií se vydáte do Puly , kde se v archeologickém nalezišti Nora vrátíte do slavného období Římské říše. Na celodenní výlet se vydejte do vnitrozemí a objevte tajemství původního kočovného národa v kamenném unikátu Su Nuraxi v Barumini a na nedaleké náhorní plošině pozorujte jedny z posledních exemplářů divokých koní v Evropě.
Gastronomie
Svěřte se do našich rukou a nechte si doporučit kvalitní vinařství, tradiční masové nebo rybí restaurace nebo vyhlášené podniky pro večerní aperitiv.

Stravování

V ceně ubytování je snídaně, kromě varianty ubytování v apartmánu, která je zcela bez stravy. V centru Cagliari najdete širokou nabídku snídaňových barů, restaurace otevřené přes obědy i večeře, rychlé občerstvení i supermarkety.

Pláž

Ve městě Cagliari se nachází krásná, vyhlášená, asi 9 km dlouhá pláž Poetto. Do hodiny cesty na západ či východ od města narazíte na známé pláže letovisek Costa Rei, Villasimius, Castiadas, Chia či Santa Margherita di Pula.

Důležité

Ceny zájezdu jsou orientační, přesná cena a konkrétní ubytovací kapacita bude potvrzena při rezervaci.

Základní cena zahrnuje

  • LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně všech tax, pronájem vozu kategorie A na celou dobu pobytu, ubytování ve zvolené kategorii, sestavený personalizovaný program a digitálního audioprůvodce, služby delegáta na telefonu

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Barumini, Cagliari, Cala Sinzias, Castiadas, Costa Rei, Chia, Porto Pino, Santa Margherita di Pula, Villasimius
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 696 714
dnes 8–19 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací

Nezávazná objednávka

Na Sardinii v máji, mít se jako v ráji
    Itálie, Sardinie, Barumini, Cagliari, Cala Sinzias, Castiadas, Costa Rei, Chia, Porto Pino, Santa Margherita di Pula, Villasimius

Cena
18 376 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 696 714

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
18 376 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
220 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
136 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 4 dny
0
1 090 Kč