Narcissos Hotel Apartments

  Kypr, Jižní Kypr, Protaras, Protaras

Narcissos Hotel Apartments

    Kypr, Jižní Kypr, Protaras, Protaras
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Narcissos Waterpark Resort se nachází na klidném místě v letovisku Protaras.

Přehled

velký venkovní bazén s terasou krásná upravená zahrada bezbariérové pokoje auta a kola jsou k dispozici

Stručná poloha

cca 300 metrů od pláže 10 minut jízdy od přírodního parku Cape Greco nachází na klidném místě v letovisku Protaras mezinarodni letiste Larnaca je cca 70 km.

Poloha

Hotel Narcissos Water Park Resort je nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází v klidné části na okraji letoviska Protaras. Hlavní budova a patrové bungalovy spolu s velkým bazénem uprostřed a krásnou zahradou tvoří uzavřený celek, k hotelu patří vlastní vodní park se skluzavkami a tobogány.

Vybavení hotelu

Hosté jsou uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. V objektu je hotelový sejf a směnárna, přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V resortu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salónek a bar. Prázdninový areál má jeden venkovní a jeden dětský bazén, slunnou terasu, kde jsou lehátka a slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. V objektu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například tenis, plážový volejbal, volejbal a basketbal, uvnitř resortu stolní tenis, kulečník, šipky, gymnastika a aerobik. Komplex má pro své hosty připraveny zábavní programy. Je tady supermarket a další obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště, TV místnost a dětská herna. Hosté mohou využívat úschovnu kol, komplex nabízí lékařskou službu, pokojovou službu a prádelnu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

Vybavení pokoje

Apartmány/studia Narcissos mají pokoje, které jsou vybavené dvoulůžkovou postelí, je možné rezervovat oddělené ložnice. Je tady sejf. V pokojích je klimatizace, v kuchyňském koutě je lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří klimatizace, připojení k internetu, telefon a satelitní televize. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem. Většina pokojů má balkón s krásným panoramatickým výhledem.

Apartmány/studia Narcissos mají dvoulůžkové postele s přistýlkou, sejf, klimatizace, v kuchyňském koutě je lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar, připojení k internetu, telefon a satelitní televize. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje.

Apartmány/studia Narcissos mají dvoulůžkové postele s přistýlkou, sejf, klimatizace, v kuchyňském koutě je lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar, připojení k internetu, telefon a satelitní televize. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje.

Stravování

All inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehké občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby po celý den.

Názor CK

Ideální pro rodinnou dovolenou, k hotelu patří vlastní vodní park se skluzavkami a tobogány.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Protaras, Protaras
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 054 559
dnes 8–18 h

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Nezávazná objednávka

Narcissos Hotel Apartments
    Kypr, Jižní Kypr, Protaras, Protaras

Cena
26 590 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 054 559

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
26 590 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
6 500 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč