Termín:
21. 9. – 26. 9. 2018
Počet dní:
6 (pá – st)
Počet nocí:
3
Doprava:
autobusem
Strava:
polopenze
Původní cena:
6 290  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

NÁRODNÍ PARKY CHORVATSKA A POBŘEŽNÍ MĚSTA DALMÁCIE

šestidenní poznávací zájezd

Národní parky Chorvatska (Plitvice, Krka, Paklenica...) + Dalmácké popřeží (Split, Trogir, Šibenik...). Možnost fakultativně navštívit ostrovy Drvenik, Krnjaši či Šoltu.


VIDEO - Chorvatské NÁRODNÍ PARKY ke shlédnutí ZDE:

Doprava

AUTOBUSOVÁ.

Odjezdy: 21:30 hod. Praha 10 - stanice metra A Strašnická (autobusová zastávka u výstupu z metra směr Nové Strašnice - ulice „V olšinách“ – z metra projdete podchodem a po schodišti na zastávku MHD), Beroun, Písek, České Budějovice.

Ubytování

V rodinném penzionu situovaném cca 100m od moře ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a polopenzí. Na přání zákazníka lze zajistit až 4 lůžkový pokoj. V místě ubytování je možné bezplatné připojení k Internetu ve vstupní hale prostřednictvím Wi-Fi.

Možnost příplatku za jednolůžkový pokoj 1.500,-Kč.

Stravování

Polopenze.

Další informace

Poznámka:
CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.). Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

Program

1. den - odjezd cca 21:30 hod. z Prahy, noční přejezd

2. den - návštěva NP PLITVICKÁ JEZERA (UNESCO), který se stal kulisou slavného westernu „Poklad na Stříbrném jezeře“, procházka úžasným přírodním amfiteátrem, jehož osu tvoří 16 jezer spojených 92 kaskádami s průzračně čistou vodou, přejezd na Trogirskou riviéru, ubytování, večeře

3. den - snídaně, dopoledne možnost fakultativního lodního výletu podél malebných ostrovů DRVENIK, KRNJAŠI a ŠOLTA (cena včetně občerstvení cca 100 Kn/os.; objednávky a platba u průvodce zájezdu) nebo individuální odpočinek u moře v místě pobytu, v odpoledních hodinách prohlídka SPLITU, významného chorvatského přístavu s pestrou paletou historických a kulturních památek (staré město, Diokleciánův palác…), ubytování, večeře

4. den - snídaně, prohlídka „perly Jadranu“ ŠIBENIKU s impozantní katedrálou sv. Jakuba a útulnými uličkami stvořenými pro romantické duše, dále výlet do NP KRKA - fascinující krajinné scenérie s kaskádami na řece Krka, z nichž nejznámější je Skradinská peřej, kterou tvoří 17 kaskád širokých až 100m s výškovým rozdílem 45m, možnost plavby lodí směrem proti proudu řeky Krky až do přístaviště pod Skardinski vodopád. V podvečer návštěva TROGIRU - město s pozoruhodně zachovaným historickým jádrem ležícím na malém ostrůvku spojeném s pevninou kamenným mostem, ubytování, večeře

5. den - snídaně, zastávka v ZADARU - páté největší město Chorvatska s půvabným centrem nacházejícím se na poloostrově odděleném od pevniny tzv. Zadarským kanálem (římské fórum, chrám a bazilika, středověké kláštery a kostely…), nenáročná procházka NP PAKLENICA - dech beroucí přírodní rezervace, jejíž páteří jsou kaňony dravých řek Malé a Velké Paklenice ležící ve stínu majestátného horského masivu Velebit, noční přejezd

6. den - příjezd v ranních hodinách do Prahy.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

- dopravu dálkovým autobusem (WC, DVD, klimatizace a mini bar)
- 3x ubytování s polopenzí
- pobytovou taxu
- průvodce
- pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

- komplexní cestovní pojištění (lze připlatit u CK)
- vstupy do objektů (cca 60,-EUR)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Travel Sport, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Trogir
Informace o slevách

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.


NÁRODNÍ PARKY CHORVATSKA A POBŘEŽNÍ MĚSTA DALMÁCIE ***

Číslo zájezdu: 949815
Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir, Trogir

Všechny termíny a možnosti (1)