NAZIONALE

  Itálie, Ligurská riviéra, Sanremo

NAZIONALE

    Itálie, Ligurská riviéra, Sanremo
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

komfortní hotel se nachází vedle známého kasina a módních obchodů. Vhodný především pro ty, kteří jsou rádi v centru dění.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, SPR+WC, fén, TV/SAT, minibar, trezor, klimatizace, Wi-Fi. Na vyžádání bezbariérový pokoj. dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky - SPR+WC, fén, TV/SAT, minibar, trezor, klimatizace, Wi-Fi. dvoulůžkové pokoje s balkonem - SPR+WC, fén, TV/SAT, minibar, trezor, klimatizace, Wi-Fi.

Postýlka

na vyžádání, zdarma.

Stravování

jednoduchá snídaně formou švédského stolu, večeře (za příplatek) výběr z menu.

Služby

recepce, výtah, internetový koutek a Wi-Fi (zdarma), TV místnost, restaurace, bar, fitness, whirlpool na sluneční terase v 7. patře (zdarma). Za poplatek - wellness, tenis (1 km), minigolf (6 km), golf (6 km), půjčovna kol (200 m).

Parkování

garáž 23 €/den (na vyžádání).

Vzdálenost od centra

v centru.

Vzdálenost od pláže

200 m.

Pláž

písečná s relativně pozvolným vstupem do moře, plážový servis možno dokoupit na místě za speciální cenu.

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, zdarma.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za osobu je zahrnuto: ubytování se snídaní.

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Ligurská riviéra
  • Místo dle CK: Sanremo

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 754 503
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

NAZIONALE
    Itálie, Ligurská riviéra, Sanremo

Cena
9 940 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 754 503

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 940 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč