Nejkrásnější místa Provence (autobusem)

  Francie, Avignon, Nice, Rousillon

Nejkrásnější místa Provence (autobusem)

    Francie, Avignon, Nice, Rousillon
Původní cena
8 990 Kč/os

Cena
8 549 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 727 944
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Plán výletu

Hlavním cílem zájezdu je navštívit v oblasti Provence mj. řadu měst honosících se titulem PLUS BEAUX VILLAGES DE FRANCE za mimořádné atraktivity měst samých, architektury a okolí. Oblast, která okouzlila řadu malířů, spisovatelů... Oblast, která je rájem pro turisty a obdivovatele panenské přírody.

1. den:
Odjezd z ČR v poledních hodinách do Francie.
2. den: Příjezd do Nice, města přitahujícího odnepaměti svým příznivým klimatem a subtropickou vegetací, prohlídka města s průvodcem - Anglická promenáda, Staré město ... volno, ubytování, fakultativně večeře.
3. den:
Po snídani návštěva parfumerie Galimard, odjezd do oblasti řeky Loup, Gourdon – prohlídka malebného městečka kolem stejnojmenného hradu ze 13. století, Vence – prohlídka města s bohatou historií a spletí kouzelných dlážděných uliček, St. Paul de Vence – prohlídka jedné z nejslavnějších a nejnavštěvovanějších vesnic, návrat do Nice, ubytování, fakultativně večeře.
4. den: Snídaně, Antibes – prohlídka města založeného již řeckými osadníky, Chateau Grimaldi - starobylý přímořský zámek ze 16. století opatruje nejlepší kolekci děl Pabla Piccasa, Vallauris – 'město umění a řemesel', Piccasova bronzová socha Muž s ovcí, odjezd do Aix en Provence - prohlídka města mnoha fontán, ubytování v oblasti, fakultativně večeře.
5. den: Snídaně, odjezd do nejpřitažlivější oblasti přírodního parku Montagne du Lubéron, kde se snoubí nádherná příroda s malebnými vesnicemi, Gordes - prohlídka nejoblíbenějšího městečka oblasti s mnoha kamennými budovami, vesnička Rousillon s okrovými domy a červenými skalami, Senanque - návštěva nejznámějšího cisterciáckého kláštera ve francouzské Provence. Ubytování, fakultativně večeře.
6. den: Snídaně. Avignon - papežské město s palácem a slavným avignonským mostem, které během své vlády několikrát navštívil i Karel IV., prohlídka, volno. Odjezd do ČR.
7. den: Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Informace

Změna programu vyhrazena.
Minimální počet účastníků pro realizaci je 30 osob.
AKCE MORAVA - pro klienty z Moravy zdarma vlaková jízdenka ČD do/z Prahy. Více informací u prodejců.

CENA NEZAHRNUJE
:

 • vstupy do památkových objektů
 • přepravu MHD
  FAKULTATIVNÍ SLUŽBY:
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 2.990,- Kč
 • 4 večeře 2.490,- Kč
 • příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250,- Kč
  Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.
  ORIENTAČNÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ (V EUR):

  muzeum Marca Chagalla Nice - cca 10 €
  Palais Lascaris Nice - cca 6 €
  turistický vláček Nice - 10 €
  muzeum Piccasso Antibes - cca 6 €
  klášter Senanque - cca 8 €
  papežský palác Avignon - cca 11 €

Základní cena zahrnuje

 • dopravu autokarem
 • 4 noclehy v hotelech ** s příslušenstvím a s kontinentální snídaní
 • služby průvodce
 • pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: Avignon, Nice, Rousillon

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 727 944
dnes 7.30–17 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Nejkrásnější místa Provence (autobusem)
    Francie, Avignon, Nice, Rousillon

Původní cena
8 990 Kč/os

Cena
8 549 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 727 944

Zájezd

dospělá osoba
2
8 549 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění Evropa Light - za osobu
2
300 Kč
příplatek za cestovní pojištění Evropa Complex - za osobu
0
590 Kč
příplatek za cestovní pojištění Evropa Complex Plus - za osobu
0
990 Kč
příplatek za připojištění Extra Covid Evropa - za osobu
0
290 Kč