Nejslavnější metropole na Dunaji – Bratislava, Budapešť a Vídeň

  Rakousko, Bratislava, Budapešť a okolí, Jižní Slovensko, Maďarské termály, Rakouské termály, Vídeň, Bratislava, Budapešť, Vídeň

Nejslavnější metropole na Dunaji – Bratislava, Budapešť a Vídeň

    Rakousko, Bratislava, Budapešť a okolí, Jižní Slovensko, Maďarské termály, Rakouské termály, Vídeň, Bratislava, Budapešť, Vídeň
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Plán výletu

1. den: Odjezd do Bratislavy (05:30) Po příjezdu okružní jízda se zastávkami u hradu Děvína a na Bratislavském hradě. Možnost individuální prohlídky historického centra, kde za pozornost stojí korunovační kostel Sv. Michala, Pálfiho palác, Michalská brána, Slovenské divadlo či slavný Primocionální palác. Při dobrých časových možnostech možnost posezení v panoramatické kavárně na vrcholu pilíře Mostu Slovenského národního povstání.
2. den: Celodenní výlet do Budapešti – okružní jízda (Gelertův vrch, Budatínský chrám, Rybářská bašta s úchvatným výhledem na celé město, Parlament - velkolepá stavba a symbol města …). Během volna možnost relaxace v secesních termálních lázních Széchenyi – jeden z největších lázeňských komplexů Evropy s nejteplejšími termálními prameny v Budapešti možnost či návštěva pěší zóny Váci utca.
3. den: Odjezd do přístavu a následně lodí Vídně. Plavba krajinou s množstvím biotopů přes národní park Donau-Auen. Po příjezdu krátká okružní jízda po známém Ringu. Volno. Doporučujeme navštívit památky Hofburgu, Kunsthistorické muzeum či monumentální dóm sv. Štěpána. V další části návštěva zámku Schönbrunn. Vpodvečer zpět do ČR. (23:00)

Informace

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.

Výhody nabídky

návštěva třech metropolí na Dunaji - ubytování v pěkném **** hotelu v Bratislavě

Základní cena zahrnuje

  • přepravu autokarem, služby průvodce
  • 2 noclehy v hotelu**** se snídaní v Bratislavě
Cena nezahrnuje:
  • vstupy, plavba lodí (cca. 50 EUR)

Základní cena nezahrnuje

Volitelné služby

  • příplatek za jednolůžkový pokoj 1990 Kč
  • příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250 Kč
  • příplatek za 2 večeře 640 Kč

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Bratislava, Budapešť, Vídeň

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 737 027
dnes 8–18 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Nejslavnější metropole na Dunaji – Bratislava, Budapešť a Vídeň
    Rakousko, Bratislava, Budapešť a okolí, Jižní Slovensko, Maďarské termály, Rakouské termály, Vídeň, Bratislava, Budapešť, Vídeň

Cena
4 444 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 737 027

Zájezd

dospělá osoba
2
4 444 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
225 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
174 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč