Termín:
2. 7. – 9. 7. 2020
Počet dní:
8 (čt – čt)
Počet nocí:
5
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Původní cena:
53 990
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Program
1: ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Rio de Janeira.
2: RIO DE JANEIRO

Přílet do Rio de Janeira. Transfer z letiště do hotelu, ubytování. Volno vhodné ke koupání na pláži Copacabana v Rio de Janeiru. Nocleh.
3: RIO DE JANEIRO

o jízdě autokarem kolem jezera Rodrigo de Freitas přijedete na úpatí hory Corcovado, odkud pojedete pohodlnou pozemní lanovkou tropickým pralesem Tijuca až těsně pod vrchol Corcovada. Po absolvování závěrečných schodů k soše Krista Vykupitele (Cristo Redentor) na vrcholku Corcovada se Vám naskytne fantastický pohled na Rio de Janeiro. Odpoledne procházka po starém koloniálním centru Ria, cestou se můžete zastavit v kavárně na šálek vyhlášené brazilské kávy. Nocleh v Rio de Janeiro.
4: RIO DE JANEIRO

Výlet k druhému symbolu Ria – světoznámé Cukrové homoli. Začnete projížďkou kolem proslulých pláží Ria. Následně první kabinkovou lanovkou vyjedete nejdříve na horu Urca a další kabinkovou lanovkou vyjedete na Cukrovou homoli (Pao de Acúcar), odkud se můžete kochat nádherným pohledem na nejhezčí město světa. Odpoledne individuální volno, možnost fakultativní návštěvy botanické zahrady. Nocleh v Rio de Janeiru.
5: RIO DE JANEIRO – FOZ DO IGUACU

Transfer na letiště, odlet do Foz do Iguacu. Prohlídka vodopádů Iguacu z brazilské strany. Širší než Viktoriiny vodopády a vyšší než Niagara nabízejí nezapomenutelný pohled na 275 vodopádů a kaskád padajících do hloubky až 80 m v tzv. Ďáblově chřtánu. Majestátní hřmící vodopády, působivá vodní mlha protkaná nesčetnými duhami a kouzelná scenerie okolní přírody, to jsou vodopády Iguacu. Nocleh ve Foz do Iguacu.
6: VODOPÁDY IGUACU

Prohlídka vodopádů Iguacu z argentinské strany. Cesta vláčkem k největšímu vodopádu Iguacu – k „Ďáblovu chřtánu“, kde se do hlubin valí ohromná masa vody. Pod baldachýnem vodní tříště si můžete vychutnat a zachytit dechberoucí kouzlo majestátních vodopádů. Procházka pokračuje k dalším vyhlídkám, odkud si můžete prohlédnout vodopády ze spodní i horní části. Půvabná duha klenoucí se nad vodopády jen umocní jejich kouzlo. Na sluncem rozpálených kamenech se vyhřívají želvy, mezi stromy se mihne stín zvědavé opice. Po pozdním obědě návrat zpět na brazilskou stranu.
7: FOZ DO IGUACU – PRAHA

Dle času odletu transfer na letiště a odlet do Prahy.
8: PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy
Poznámka: Změna programu a letovych časů vyhrazena

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou přepravu a letištní poplatky
místní přelety a letištní poplatky
5x nocleh se snídaní v hotelech 3* během okruhu
veškeré transfery během okruhu
všechny prohlídky a vstupy dle programu
služby česky hovořícího průvodce (min. 12 osob)

Základní cena nezahrnuje

fakultativní výlety a vstupy, spropitné, cestovní pojištění
Poznámka

Minimum: 12 osob

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Eso travel, IČ: 27957039, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Rio de Janeiro

Brazílie

Brazílie je největší stát v Latinské Americe, jehož teritorium se táhne od východního pobřeží přes amazonské pralesy až k vrcholkům And. Díky tomu nabízí Brazílie různorodost krajiny a podnebí. V Brazílii můžete zdolávat vrcholky hor, brodit se houštinami pralesů nebo odpočívat u modrého moře na sluncem prohřátém písku. Tropické podnebí je zárukou celoroční turistické sezóny. Úředním jazykem je portugalština.


Viva la Brasilia, Rio de Janeiro & vodopády Iguacu

Číslo zájezdu: 1433891
Brazílie, Rio de Janeiro