Nesrine

  Tunisko, Hammamet

4/5

Nesrine

    Tunisko, Hammamet
Číslo zájezdu: 2 050 119
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Nesrine
Jeden z nejoblíbenějších hotelů v naší nabídce je ideálním dovolenkovým místem pro méně náročné klienty. Hotel Nesrine, postavený v maurském stylu, zaujme především svou rozlohou. Užijete si také cestu na pláž, která je lemována květinami, poskytuje stín (přes noc osvětlena) a narazíte tu na nespočet laviček, na kterých si můžete dopřát odpočinku a jen tak se radovat z té krásy kolem. Nedaleko hotelu si můžete nakoupit, do nejbližšího města Hammametu dojedete za 6 kilometrů. Letiště Monastir se nachází 80 kilometrů od hotelu. 
 
Pláž
Písčitá pláž vzdálena 300 metrů od hotelu po soukromé cestě patřící hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. Bar na pláži k dispozici. 
 
Ubytování
Jednoduše vybavené dvoulůžkové pokoje se satelitní TV, fénem, klimatizací, trezorem, malou ledničkoi, koupelnou s vanou či sprchou, balkonem nebo terasou.
Na vyžádání rodinné pokoje.
 
Strava
All inclusive - snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře formou bufetu, svačiny během dne i pozdě večer. Rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby v čase od 10:00 do 01:00 hodin v hotelem určených barech. 
 
Vybavení
Recepce, obchody se suvenýry, směnárna, půjčovna aut, SPA centrum, salon krásy, prádelna, WiFi na recepci a v lobby zdarma, herna, bankomat, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, amfiteátr u pláže. 
 
Aktivity
Zdarma dětský klub, animační programy pro děti a dospělé, aerobic, plážový volejbal, šipky, lekce tance, mini golf, vodní polo, stolní tenis, tenis, lukostřelba. Většina animačních programů probíhá na pláži, kde je k dispozici plážový bar. Za poplatek vodní sporty na pláži, kulečník, jízda na koni.
Destinace
Hammamet je město a turistické letovisko v severním Tunisku, asi 60 km jihovýchodně od Tunisu a 60 km severně od Sousy, u stejnojmenného zálivu a na poloostrově Cap Bon. V roce 2004 zde žilo přes 63 000 obyvatel. Se svými dlouhými písčitými plážemi je jedním z prvních a dnes nejnavštěvovanějším turistickým místem v zemi. Díky turistům vzroste každé léto počet obyvatel na čtyřnásobek.   Staré město (medína) o rozloze asi 200×200 m je na malém poloostrově a dosud je celá obehnána hradbami. Pevnost (kasba) se nachází v jejím západní rohu. Uvnitř starého města je Velká mešita z 15. století. Mezi hlavní branou a pevností je mešita Sidi-Gailani z roku 1798. Ve městě je velký muslimský a také malý křesťanský hřbitov. Je zde pohřben i italský politik Bettino Craxi, který byl v letech 1983–1987 premiérem a po korupčních skandálech utekl v roce 1994 do Tuniska pod ochranu prezidenta Ben Alího. Centrem nového města severně od medíny je Náměstí Mučedníků a s pomníkem ve tvaru Eiffelovy věže. Z náměstí vybíhají dvě hlavní ulice – Avenue Habib Bourguiba a Avenue de la République. Turistické zóny jsou dvě. Menší a starší je severně od města, jižně podél pobřeží se pak 20 km táhne letovisko Yasmine Hammamet. Severozápadně od města je několik kopců s výhledem na město, nejvyšší má téměř 250 m. Ve vile rumunského milionáře George Sebastiana, asi 3 km od centra města, je kulturní centrum, kde se od roku 1964 vždy v červenci a srpnu pořádá Mezinárodní Hammámetský festival hudby a umění (Festival international d'Hammamet). Hlavní část festivalu probíhá v amfiteátru pro 1000 lidí s výhledem na město a Hammámetský záliv. (George Sebastian se sem uchýlil v roce 1929 po krachu na newyorské burze. V Sebastianově vile si v roce 1943 zřídil své sídlo německý maršál Erwin Rommel. Roku 1962 Sebastian vilu prodal tuniskému státu.)  

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění a fakultativní výlety.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Tunisko
  • Místo dle CK: Hammamet

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Nesrine ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 350 m
Všechny zájezdy do  Hotel Nesrine

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 050 119
dnes 8–18 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Hammamet

4/ 5 38 recenzí


Daniela červen 2019
Nesrine už nikdy. Katastrofa, čtyřhvězda to není. Hotel šetřil na všem, hlavně na jídle a na pití, některé snacky vůbec nebyly, totéž jídlo dokola. ... celá recenze


Nespokojený host červenec 2017
Katastrofa. Byla jsem v tunisku po šesté, ale tak hrozné služby jsme nikdy neměli. Pouze o víkendu, kdy do hotelu přijeli Tunisané se služby z... celá recenze


radho srpen 2014
Doporučuji. Hotel střední úrovně, jídla rozmanitá nabídka a všeho dostatek, úklid pravidelný, personál vstřícný. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-nesrine-hammamet-tunisko-z2050119/1342568588/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

Nesrine
    Tunisko, Hammamet

Původní cena
13 290 Kč/os

Cena
12 390 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 050 119

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 390 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč