NOSTALGIA

  Slovensko, Bratislava, Jižní Slovensko, Senec

NOSTALGIA

    Slovensko, Bratislava, Jižní Slovensko, Senec
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

a) 1 a 2 - lůžkové, některé s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, Wi-Fi b) 3 - lůžkové pokoje, bez přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, Wi-Fi Neobsazené lůžko v 1/2 a 1/3 se netoleruje ?(nutné ověřit pokoj 1/1).

STRAVA

snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu. Možnost dokoupení večeří (výběr ze 3 menu) nebo obědů na místě. Snídaně se podávání formou menu - možné podávat i na hotelové terase.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: 10 Eur/noc

DÍTĚ

Jedno dítě do 3,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA

KOUPÁNÍ

travnaté pláže Slunečních jezer od 1 km (vstup do areálu je zpoplatněn). Na vodní ploše je možné veslovat na lodičce, šlapadla, okolo jsou atrakce: plážový volejbal, dětská hřiště, tenis, fotbal, vodní fotbal, tobogány, restaurace aj. AQUAPARK SENEC (1,5 km) - celoročně 6 bazénů s teplotou vody 28-38 ?C, v létě až 11 bazénů. Celoročně : - relaxační bazén s atrakcemi - vodní déšť, masážní lavice, chrliče, protiproudy (teplota vody 30 ?C až 32 ?C, plocha 173 m2) - klidový bazén - hydromasáž, masážní lavice, perličková koupel (teplota vody 36 ?C až 38 ?C a rozloha 88 m2). Najdete zde hydromasáž, masážní lavice, vodné trysky i perličkovou koupel. - průplavový bazén (mezi vnitřní a venkovní částí) nepravidelného tvaru s atrakcemi - protiproudy, masážní lavice, chrliče aj. (teplota vody 28 ?C až 32 ?C a rozloha 376 m2) - dětský bazén se skluzavkou a chrličem (teplota vody 31 ?C a plocha 23 m2) . - dojezdový bazén pro 76 m dlouhý tobogán - občerstvení, cocktail bar, restaurace, dětský koutek Letní část: - bazén s rozměrem 50 x 20 m (hloubka 40 až 100 cm) nabízí: bazénový drink&coffe bar, nafukovací volejbalové hřiště, venkovní tobogán a skluzavka - AQUA FUN - 12 m vysoká tobogánová věž se 3 dojezdovými bazény. Atrakce: 104 m dlouhý tobogán Mississippi nebo kamikadze skluzavky, čtyřdráha Tsunami, skluzavky Red & Yellow river. Tornádo - 'space hole'. Věž poskytuje nádherný výhled na celý areál a blízké okolí. Atrakce jsou určeny všem odvážným, kteří touží po adrenalinové zábavě. - Italský dětský bazén: s dětskou skluzavkou a hloubkou (0,1 až 0,4 m) - Hřiště na plážový volejbal a minifotbal, dětské hřiště SWIM aréna Senec (200 m) - krytý bazén s 25 metrovým bazénem (samostatný vstup). SAIwellness Senec (200 m)- na ploše 735 m2: suché a parní sauny, infra sauna, turecký hamman, solná jeskyně, studený déšť, speciální procedury, whirlpool, oddychová část s výhledem na japonskou kamínkovou z

PARKOVÁNÍ

3 Eur/auto/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM

nepovolen

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno, Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Pobyt s polopenzí začíná večeří v den příjezdu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT - ubytování s bufetovou snídaní ZDARMA: Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

KRÁTKÝ POBYT (5 dní / 4 noci) nástup libovolný
- 4x ubytování s bufetovou snídaní, - 4x večeře (menu výběrem ze 3 jídel), - k večeři sklenička vína nebo velké pivo, - 4x zpáteční lístek na vláček v termínech červenec - srpen (který jede ke Slnečným jezerům, zastávka vláčku je cca 100 m od hotelu), - 1x vstupenka do letního kina (v případě zavření letního kina platí lístky do klasického kina), - parkování po celou dobu pobytu, - rekreační poplatek BONUS: sleva 10% míchaný nápoj, 10% sleva na konzumaci v hotelové restauraci. Nelze objednat v době Velikonoc Příplatek za 1/1 pokoj se neúčtuje.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

TÝDENNÍ POBYT (8 dní / 7 nocí) nástup libovolný
- 7x ubytování s bufetovou snídaní, - 7x večeře (menu výběrem ze 3 jídel), - k večeři sklenička vína nebo velké pivo, - 7x zpáteční lístek na vláček v termínech červenec - srpen (který jede ke Slnečným jezerům, zastávka vláčku je cca 100 m od hotelu), - 1x 3hod vstup do Aquaparku Senec (v zimním období je to vstup 'Spa' vč. saun), - parkování po celou dobu pobytu, - rekreační poplatek BONUS: sleva 10% míchaný nápoj, 10% sleva na konzumaci v hotelové restauraci. Nelze objenat v době Velikonoc Nelze objednat v době Velikonoc Příplatek za 1/1 pokoj se neúčtuje.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

Projekt DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let: • sleva 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí) • sleva 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí) • večeře zdarma • odpolední káva nebo čaj zdarma • příplatek za neobsazené lůžko, resp. 1/1 pokoj se neúčtuje • zdarma rekreační poplatek Platí pro pobyty mimo období hlavních (letních) školních prázdnin a termínu silvestrovského pobytu. Na tento pobyt nelze uplatnit žádné slevy mimo výše uvedené!

CELKOVÁ KAPACITA

12 pokojů

REKREAČNÍ POPLATEK

1 Eur/den

AKČNÍ NABÍDKA

Provoz hotelu nepřerušen (ve smyslu nařízení vlády SR, není možné využít služby Aquaparku Senec)

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Nostalgia Senec: - hotel v centru Sence

VYBAVENÍ

recepce, salonek, půjčovna kol, kulečník, parkoviště, Wi-Fi. Hotel nemá výtah. Pro děti: dětská stolička, dětská postýlka, dětská strava

POLOHA

Hotel Nostalgia leží v centrum města na pěší zóně, cca 1 km od břehu Slunečných jezer. Sluneční jezera jsou jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letních středisek na Slovensku. Rozsah vodní plochy je více než 100 ha, délka 2,2 km a průměrná šířka 400 m. Průměrná teplota vody v létě je 25 oC, což je porovnatelné s Jadranem. Areál je pro lepší orientaci rozdělen podle světových stran na jižní a severní. Bohaté možnosti vodních sportů, rybolovu umožňují prožít nezapomenutelné chvíle na zelených plážích a volají po návratu tohoto ráje pro turisty. Přímo v areálu jezer se nachází dětské hřiště, volejbalové plážové hřiště, tenisové kurty, půjčovna sportovních potřeb (čluny, šlapadla), tobogány (severní strana), fotbalové hřiště s umělým povrchem (jižní strana), vodní fotbal (severní strana). V letní sezoně se zde konají pravidelné diskotéky různého charakteru a různé zábavné akce. Okolo jezer jezdí vláček nebo je možné zde jezdit na in-line nebo koloběžce.

PŘÍJEZD AUTEM

Po dálnici D1, výjezd Senec, po výjezdu následuje 1. kruhový objezd, vyjedete 3. výjezdem, dále pokračovat rovně k dalšímu kruhovému objezdu (je tam Billa), použijete 4. výjezd do centra města. Na nejbližší křižovatce (pošta) odbočíte vpravo a pokračujete rovně cca 100 m, na další křižovatce odbočíte doleva - ulice Vajanského. Z této ulice je vjezd na parkování hotelu (značené). Parkování na vlastním parkovišti za poplatek.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Sence na zastávku 'Autobusová stanice' (cca 500 m). Vydáte se směr centrum města, hotel se nachází cca v polovině hlavní pěší zóny (cca 10 min. pěšky).

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do Sence (cca 1,3 km), odtud taxi nebo pěšky směr centrum města. Hotel se nachází cca v polovině hlavní pěší zóny.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Západní Slovensko
  • Místo dle CK: Senec

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 499 407
dnes 7.30–18 h

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

NOSTALGIA
    Slovensko, Bratislava, Jižní Slovensko, Senec

Cena
4 650 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 499 407

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 650 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč