Termín:
18. 11. – 29. 11. 2017
Počet dní:
12 (so – st)
Počet nocí:
10
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Pozn.

V termínu, programu i ceně může dojít k drobnýmzměnám následkem případných změn v letových řádechpacifických aerolinek, popř. v dostupnosti letů (aktuálníinformace v CK nebo na webu CK).

Délka tras:

letadlem 50 000 km, po zemi 2800 km, pěšky 4x 6-10 km (volitelně)Počasí: vzduch 28-32 °C (NZ 18-23 °C), voda 27-29 °CNástupní místo: Praha

Program
1. až 3 den

Praha - Auckland - Rarotonga. Let na Nový Zéland a dále na Cookovy ostrovy (kde se díky překročení časové hranice vrátíme o den zpět).

4. až 10 den

Cookovy ostrovy. Rarotonga, *Aitutaki. Hlavníostrov Rarotonga. Okružní jízda kolem ostrova. Centrum souostroví Avarua: návštěva parlamentu. Nejlákavější pláž Muri, oblouk motu s bílým pískem, lagunou a vulkanickými ostrůvky, mystická Black Rock spojená se záhrobím. „Ostrovní noci“ s tradičními polynéskými tanci, hudbou a pokrmy. Pro zájemce přechod ostrova přes jeho dominantu - špičatou Jehlu (413 m) nebo možnost hlubokomořského rybolovu mahi-mahi, wahoo, tuňáků či merlinů. Možnost celodenního leteckého výletu na atol Aitutaki s plavbou po jeho pohádkové laguně. Nenechte si ujít! - bez nadsázky jde o jeden z nejkrásnějších ostrovů planety (ideální též pro svatební cestu!). Návrat na Nový Zéland (získaný den cestou zpět ztratíme).

11. až 12 den

Auckland - Praha. Návrat domů.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Doprava. Okružní celodenní výlet - Rarotonga. Ubytování. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Kompletní letecká doprava včetně letištních tax a poplatků, pozemní doprava (pronajatá auta, taxi, minibusy). Ubytování: Hotely, resp. motely (především na NZ), bungalovy - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, často s bazény, na NZ a Rarotonze obvykle s možností přípravy stravy, kávou a čajem. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 12 800 Kč. *Návštěva Aitutaki je volitelná a platí se až na zájezdu v místní měně (cca 500 NZD).

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Nomád, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Cookovy ostrovy

OSTROVY ZÁPADNÍHO PACIFIKU - COOKOVY OSTROVY

Číslo zájezdu: 856844
Cookovy ostrovy, Nový Zéland, Cookovy ostrovy

Všechny termíny a možnosti (1)