OZ Hotel

  Turecko, Side, Turecká riviéra, Side

5/5

OZ Hotel

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Nově zrekonstruovaný a oblíbený hotelový resort je situován na klidném místě v letovisku Side, asi 800 metrů od pěkné písčité pláže (hotel zajišťuje pravidelnou kyvadlovou dopravu zdarma). Nákupní možnosti a zábavu mají hosté jen několik metrů od hotelu případně v živějším letovisku Side (obchody, bary, restaurace, diskotéky, historické památky, turistické atrakce, půjčovny automobilů a motocyklů, sportoviště). Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno cca 65 km.
PLÁŽ
Písčitá pláž s pozvolným vstupem je vzdálena 800 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. K dispozici zdarma hotelový transfer na pláž.
UBYTOVÁNÍ
Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT/TV, koupelnou se sprchou nebo vanou, fénem, minibarem (za poplatek), balkonem nebo terasou.
STRAVOVÁNÍ
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení v baru u bazénu.
Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby  od 10:00 do 22:00.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, úschovna zavazadel, internetový koutek, venkovní bazén se skluzavkami, opalovací terasa, dětský bazén, bar u bazénu, dětské hřiště, turecké lázně, sauna, masáže (za poplatek)
AKTIVITY
Stolní tenis, šipky, kulečník, Spa centrum, vodní sporty na pláži.

Základní cena zahrnuje

  • OZ Side Hotel - leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • OZ Side Hotel - komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
  • OZ Side Hotel - Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Side

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Oz Side Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 800 m
Všechny zájezdy do  Oz Side Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 738 314
dnes 12–18 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Side

5/ 5 2 recenzí


Lubán říjen 2015
Tříhvězda v ráji. Nečekejte zázraky - kvalita ubytování odpovídá kategorii, ale proti stejně hodnoceným hotelům v Řecku je přece jenom o dost lepší.... celá recenze


Mile říjen 2012
OZ SIDE. Byli jsme zpokojeni,pobyt odpovidal tri-hvezde+... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-oz-hotel-side-turecko-z1738314/1205571826/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

OZ Hotel
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side

Původní cena
20 990 Kč/os

Cena
13 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 738 314

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč