Panorama Resort Complex

  Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko

Panorama Resort Complex

    Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko
Číslo zájezdu: 1 763 158
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Sjezdovky
Hotel je 750 metrů od sjezdovky. Doprava ski busem zdarma. Úschovna lyží zdarma.
 
Ubytování
RODINNÝ POKOJ
Jedna dvoulůžková postel nebo dvě jednolůžkové, dva noční stolky, skříň, stojan, zrcadlo, komoda, balkón s vybavením (některé pokoje), centrální topení, satelitní TV, telefon, minibar, lednice, trezor (zdarma), Wi.Fi (zdarma), laminátová podlaha, koupelna se sprchovým koutem, ručníky a fénem. Možnost rozkládací pohovky nebo přistýlky. Výhled na hory nebo na ulici.
STUDIO
Jedna dvoulůžková postel nebo dvě jednolůžkové, dva noční stolky, skříň, stůl se židlemi, kuchyňka, balkón s vybavením, centrální topení, satelitní TV, telefon, minibar, lednice, trezor (zdarma), Wi.Fi (zdarma), laminátová podlaha, koupelna se sprchovým koutem, ručníky a fénem. Možnost rozkládací pohovky nebo přistýlky. Výhled na hory nebo na ulici.
JEDNOLŮŽKOVÝ APARTMÁN
Obývací pokoj s rozkládacím gaučem, vybavená kuchyňka, samostatný pokoj s dvoulůžkovou postelí, dva noční stolky, skříň, stůl se čtyřmi židlemi, balkón s vybavením, centrální topení, satelitní TV, telefon, minibar, lednice, trezor (zdarma), Wi-Fi (zdarma), laminátová podlaha, koupelna se sprchovým koutem, fénem a ručníky. Výhled a hory nebo na ulici.
DVOULŮŽKOVÝ APARTMÁN
Obývací pokoj s gaučem, vybavená kuchyňka (mikrovlnná trouba, talíře, nádobí, příbory, varná konvice, kávovar, toaster), dvě oddělené ložnice, dva noční stolky, skříň, stůl s židlemi, balkon s vybavením, centrální topení, satelitní TV, DVD, telefon, minibar, lednice, trezor (zdarma), Wi-Fi (zdarma), žehlička a žehlící prkno, sušička prádla, laminátová podlaha, koupelna se sprchovým koutem, fénem a ručníky, přistýlka. Výhled na hory.
Strava
Snídaně – formou bufetu, čaj, káva, voda
Snídaně a obědy – formou bufetu, víno, pivo
 
Vybavení
Hlavní restaurant, a-la-carte restaurant, vstupní hala s barem, denní bar, bar u bazénu,
trezor (zdarma), Wi-Fi v areálu (zdarma), wellness, konferenční místnost (80 míst), kadeřnictví (za příplatek), pokojový servis (za příplatek), prádelna (za příplatek), žehlička (za příplatek), hlídané i nehlídané parkoviště (zdarma, omezený počet míst), zvířata nejsou povolena, běžné vybavení pro handicapované.
 
Aktivity
Zdarma – Venkovní a vnitřní bazén, vodní gymnastika, posilovna, vířivka, sauna, parní koupel
Za příplatek – masáže, turecká koupel, wellness
 

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Bulharsko
  • Místo dle CK: Bansko

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 763 158
dnes 7.30–17 h

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Panorama Resort Complex
    Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko

Původní cena
16 990 Kč/os

Cena
10 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 763 158

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč