Termín:
20. 10. – 31. 10. 2017
Počet dní:
12 (pá – út)
Počet nocí:
10
Doprava:
letecky Praha
Strava:
polopenze
Původní cena:
43 890  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha: Hotel Paradise Beach stojí 5 minut autem od trhu Negombo a historické holandské pevnosti. Cesta na mezinárodní letiště Bandaranaike trvá asi 15 minut.

Vybavení: Venkovní bazén s výhledem na Indický oceán, bezplatné Wi- fi v celém hotelu bufetová restaurace, zahrada, bar, Restaurace (la carte), parkování zdarma (nutná rezervace na recepci), pokojová služba, 24 hod. recepce, směnárna, úschovna zavazadel, čištění oděvů, žehlení, fax/kopírka, společenské prostory, výtah s klimatizace.

Ubytování: Všechny prostory jsou nekuřácké. Klimatizované pokoje se soukromým balkonem a výhledem na moře jsou vybaveny ledničkou a koupelnou. V každém je kabelová TV a příslušenství pro přípravu čaje a kávy.

Stravování: Snídaně, polopenze a plná penze.

Pláž: Hotel je umístěn na pláži Negombo se zlatým pískem.

Sport a zábava: Stolní tenis a plážové sporty.

Program pobytového zájezdu Srí Lanka:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka.

2.den - přílet na Srí Lanku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Srí Lanka do Prahy (Vídně)

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na ostrov Srí Lanka každý den, na libovolný počet nocí!!!

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Letecká společnost Fly Dubai
Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Srí Lanku, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát na telefonu, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, vízum 990 Kč.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Palma Travel Touroperator, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Negombo
  • Místo dle CK: Srí Lanka - Negombo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Paradise Beach ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Srí Lanka (Cejlon)

Zelený drahokam uprostřed průzračných vod Indického oceánu – to je dnešní Srí Lanka. Ráj cestovatelů, nacházející se v tropech jižně od Indie, nabízí návštěvníkům nepřeberné množství atrakcí – pro relaxaci ideální dlouhé písčité pláže stíněné listy palem, úchvatné přírodní scenérie vnitrozemí a národních parků, mírné klima okouzlujících horských oblastí a čajových plantáží, zajímavé pamětihodnosti včetně budhistických chrámů a stúp a bohatou kulturní tradici.

Civilizace stará 2500 let předurčuje toto místo s bohatou historickou a kulturní základnou k objevování. Bezpočet svátků a slavností, kdy městy pochodují desítky nazdobených slonů, tisíce tanečníků, bubeníků a církevních hodnostářů tvořících okázalou vřavu oslav, vás naprosto pohltí. Triangl historických měst Anuradhapura, Polonnaruwa a Sigiriya vás zavede zpět v čase do dávných věků sinhálských králů, neméně zajímavé jsou stopy kolonizace, které tu v hojné míře zanechali Portugalci, Holanďané a Britové. Kromě vlivů na architekturu, nejmocněji se zapsali Britové zakládáním čajových plantáží, díky nimž ostrov Cejlon proslul tím nejkvalitnějším čajem po celém světě a tradici si udržuje dodnes. Země kontrastů, která vás nepřestane překvapovat a uchvacovat na každém kroku, byla dosud zahraničními turisty neoprávněně opomíjena. Neváhejte a vydejte se s námi objevit jednu z nejkrásnějších a kulturně nejbohatších zemí světa.


Paradise Beach Hotel ***

Číslo zájezdu: 777456
Srí Lanka (Cejlon), Gampaha, Negombo