Termín:
2. 5. – 5. 5. 2019
Počet dní:
4 (čt – ne)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis hotelu

Paříž - hlavní město Francie, město zamilovaných, krásné architektury a vybrané gastronomie. Leží blízko soutoku hlavní řeky Seiny a Marny. Na levém břehu Seiny dominuje Pařížská univerzita Sorbonna, knihkupectví a nakladatelství. Proslulé módní salóny, noční kluby, bulváry z 19. století, uličky Latinské čtvrti, muzeum Louvre a typické kavárny. Paříž město všeho co má styl. Eiffelovka, maják v noci šlehající paprsky světla na všechny strany, abyste k ní vždy našli cestu. Jakousi tepnou Paříže je tři kilometry dlouhá třída Avenue de Champs-Elysées, kterou po stranách lemují mimo jiné paláce Grand a Petit Palais a zčásti také park. Nejvýše položenou budovou Paříže je bazilika nejsvětějšího srdce Ježíšova, Sacré-Coeur. Jde o monumentální stavbu na vrcholu pahorku Montmartre. Poslední z důležitých historických památek je 130 metrů dlouhá katedrála Notre-Dame-De-Paris. Nedaleko města je velkým lákadlem pro malé i velké návštěvníky zábavní park Disneyland. Množství atrakcí a hrdinové filmů a pohádek se postarají o nezapomenutelný zážitek.
Program:
1. den: odjezd z ČR v odpoledních hodinách, přes Německo do Francie.

2. den: ráno příjezd do Paříže, pěší prohlídka města s průvodcem - Eiffelova věž, Vítězný oblouk, Notre Dame, a další. Možnost oběda, odpoledne pro zájemce plavba lodí po Seině, okružní jízda městem, odjezd na ubytování.

3. den: po snídani výlet do Disneylandu, celý den volno k návštěvě atrakcí, ve večerních hodinách odjezd do ČR.

4. den: příjezd zpět v odpoledních hodinách.
Cena zahrnuje:
autobusovou dopravu z Hodonína (ostatní svozová místa za příplatek) do Paříže a zpět, služby průvodce, ubytování na 1 noc v hotelu /penzionu se snídaní.
Cena nezahrnuje:
vstupy, obědy, večeře, pojištění léčebných výloh v zahraničí.

Jeden den v Disneylandu - nutné objednat již v ČR vstupné. Dospělí 1 750 Kč, 1 550 Kč děti do 11 let.

Eiffelova věž: 2. patro pěšky 6 EUR, 2. patro výtahem 9 EUR, 3. patro výtahem 17 EUR, Vítězný oblouk 9,50 EUR, plavba po Seině 15 EUR, oběd cca 9 EUR.

Ceny jsou orientační a mohou se změnit.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

autobusovou dopravu, 1 x ubytování se snídaní, rekreační poplatek, služby průvodce.

Základní cena nezahrnuje

vstupy, obědy, večeře, pojištění léčebných výloh v zahraničí. (Disneyland 1 den – nutné objednat již v ČR 1750 Kč dospělí, 1550 Kč děti do 11 let, Eiffelova věž: 2. patro pěšky 6 euro, 2. patro výtahem 9 euro, 3. patro výtahem 17 euro, Vítězný oblouk 9,50 euro, plavba po Seině 15 euro, oběd 9 euro, ceny orientační).
Minimální počet účastníků z jednotlivých nástupních míst je 6 osob. Při nižším počtu nemusí být nástupní místo realizováno.

Prosím, dodržujte instrukce a pokyny průvodce během zájezdu, domluvené časy a místa srazu. Nedodržením daných pokynů vám zaniká nárok na kompenzaci dodatečných nákladů ze strany CK.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře KM Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Paříž
Informace o slevách

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.


Paříž a Disneyland

Číslo zájezdu: 1230716
Francie, Paříž a okolí, Paříž