Paříž a Versailles

  Francie, Paříž a okolí, Paříž, Versailles

Paříž a Versailles

    Francie, Paříž a okolí, Paříž, Versailles
Číslo zájezdu: 2 315 724
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Paříž a Versailles
Paříž – Versailles – Louvre – Latinská čtvrť – Eiffelova věž – projížďka po Seině – náměstí Concorde – Champs Élysées – Pantheon – Notre Dame – Vítězný oblouk – Montmartre – opera Garnier – muzeum parfémů Fragonard – Sorbona – květinový trh – Invalidovna – večerní projížďka Paříží – Moulin Rouge – Pigalle – Bastila – Trocadéro La Défense 

Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen.

Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.

Pro informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Premiere classe
Poloha

Paříž – Versailles – Louvre – Latinská čtvrť – Eiffelova věž – projížďka po Seině – náměstí Concorde – Champs Élysées – Pantheon – Notre Dame – Vítězný oblouk – Montmartre - stará opera Garnier - muzeum parfémů Fragonard - Sorbona - květinový trh - Invalidovna - večerní projížďka Paříží - Moulin Rouge - Pigalle - Bastila - Trocadéro - La Défance

Ubytování

2x ubytování ve 3lůžkovém pokoji s příslušenstvím v hotelu Premiere Classe

Program

1. den:

 Odjezd v odpoledních hodinách (Česká Třebová okolo 14.00 hod) směrem Praha, Norimberk, Metz.

2. den:

Ráno přijedeme do Paříže, kde si při cestě autobusem ukážeme nejznámější místa metropole. 

Procházku s průvodcem začneme v Latinské čtvrti, čekají nás Lucemburské zahradySorbonnaBoulevard Saint Michel, ostrov Île de la Cité, jemuž vévodí katedrála Notre Dame. Uvidíme i neméně proslulý nejstarší květinový trhJustiční palác či Saint Chapelle, neopomeneme ani pařížskou radnici a projdeme až do areálu Louvre. 

Zájemci mohou s průvodcem navštívit muzeum parfémů Fragonard (s možností výhodného nákupu pravých parfémů) a podívat se na slavnou budovu Opery Garnier.

Prohlédneme si Vítězný oblouk a po bulváru Champs Élysées se projdeme na náměstí Concorde, odkud nás odveze autobus na ubytování na okraj Paříže.

3. den:

Po snídani nás autobus odveze do Versailles, kde navštívíme monumentální zámek francouzských králů i nádherné zahrady (20€). Poté vyrazíme do moderní čtvrťi plné mrakodrapů La Défense, kde budete mít možnost nakoupit si v obchodním domě pochutiny či suvenýry.

Čeká nás projížďka lodí po Seině (18 €).

K večeru přejedeme metrem na Montmartre, kde v romantických uličkách pod bazilikou Sacré-Cœur na náměstí malířů počkáme na tmu, a poté sjedeme autobusem k závěrečné večerní projížďce Paříže.

Uvidíme rozsvícený Moulin RougePigalle, operu v nočních světlech, náměstí Bastila či osvětlené nábřeží.

Na závěr zastavíme na náměstí Trocadéro a vyfotíme si rozsvícenou Eiffelovu věž. Poté se vrátíme na ubytování do hotelu.

4. den:

4. den: Po snídani nás autobus odveze do centra Paříže, zájemci mohou navštívit Eiffelovu věž (vstupenky doporučuji zakoupit předem online po 11.00. Uvidíme také Martova pole či Invalidovnu

Poté nás čeká individuálním volno v centru Paříže, které lze využít návštěvou muzea Louvre, Oranžerie, Muzea Orsay či Latinské čtvrti, Eiffelovy věže.  Odjezd z náměstí Concorde ve večerních hodinách zpět do ČR.

5. den:

Návrat do ČR v odpoledních hodinách (Česká Třebová okolo 12.00), další dle trasy.

Základní cena zahrnuje

  • Paříž a Versailles - dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného; 2x ubytování ve 2 - 3 lůžkovém pokoji s příslušenstvím v hotelu Premiere Classe; 2 x snídaně; služby průvodce; pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • Paříž a Versailles - pojištění léčebných výlo, pojištění storna zájezdu; příplatek za jednolůžkový pokoj 2 000 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit); vstupné cca 90 €.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář ČiLe s.r.o., IČ 6563431.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Paříž, Versailles
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 315 724
dnes 12–18 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Paříž a Versailles
    Francie, Paříž a okolí, Paříž, Versailles

Cena
7 490 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 315 724

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 490 Kč
příplatek za místenku v autobuse dle výběru - osoba
0
300 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
225 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
140 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
150 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč